Ural – Rostov 1:2 (kon.) | Ufa – Perm 2:1 (kon.) | Dynamo – Kubaň Krasnodar 2:1 (kon.)
Groznyj – Spartak 2:1 (kon.)
FC Ufa
2:1 (0:0)
FK Amkar Perm
Sobota 07.11.2015, 14:15 • Dynamo Stadium. Kapacita: 4,500 diváků. • Ruská Premier Liga • 15. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:15.

Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 15. kola ruské Premier Ligy mezi FC Ufa a FK Amkar Perm.

FC Ufa

Ufa se momentálně nachází v tabulce na předposlední patnácté příčce s pouhými deseti body. Po čtrnácti odehraných zápasech mají na svém kontě 2 výhry, 4 remízy a 8 porážek. Na domácí půdě zatím odehráli šest zápasů, ze kterých 1x vyhráli, 1x remizovali a 4x prohráli.

Posledních 5 zápasů

CSKA Moskva – Ufa 2:0
    Ufa – SKA Energiya 1:0 (POHÁR)
    Ufa – Samara 1:0
    Kazaň – Ufa 3:1
    Ufa – Krasnodar 1:1

Amkar Perm se momentálně nachází v tabulce na deváté příčce s šestnácti body. Po čtrnácti odehraných zápasech mají na svém kontě 4 výhry, 4 remízy a 6 porážek. Na venkovní půdě zatím odehráli šest zápasů, ze kterých 1x vyhráli, 1x remizovali a 4x prohráli.

Amkar – Ufa 0:1

FC Ufa: D. Jurčenko – Věrchovcov, J. Osipov, Suchov, Kacalapov – Zinčenko, Frimpong, Paurević, Stockij, Diego – Sly.
    Náhradníci: Narubin – Alikin, S. Fomin, Galiullin, Handžić, Krotov, Tumasjan, Semakin.

FK Amkar Perm: Selichov – Arzumanjan, Džikija, Butko, Zajcev – Ogude, Uzochukwu – Gol, Balanovič, Prudnikov – Idowu.
    Náhradníci: Gerus – Anene, Kurzeněv, Pancyrev, Jovičić, Priďjuk, Čerenčikov.

1

2
    Domácí zatím drží míč, úvod utkání se nese v poklidném tempu.

4
    Ufa se pokouší o útočnou akci, ale nedaří se domácím dostat do nebezpečného prostoru.

5
    Selichov kryl centr z levé strany.

6
    Domácí budou vhazovat na útočné polovině hřiště.

8
    Hostující Ogude střílel z větší vzdálenosti nepřesně.

10
    V úvodu utkání má mírně navrch domácí Ufa, ale zatím na nějaké vážnější gólové příležitosti čekáme.

11
    Hlavičku Diega pokryl gólman Selichov.

13
    Prudnikov na útočné polovině přišel o míč.

14
    Na stadion Ufy si bohužel nenašlo cestu mnoho diváků, takže sledujeme prázdné tribuny.

16
    Amkar bude kopat první roh zápasu.

17
    Domácí se ubránili a dostali míč do bezpečí.

18
    Utkání se nese v bojovném duchu, oba soupeři hrají naplno, ale zatím bez šancí.

20
    Perm kombinuje s míčem ve středu pole.

21
    Akce Ufy nakonec skončila v zámezí, Selichov bude vykopávat.

22
    Ufa má stále vyšší držení míče, ale nedostává se do střeleckých pozic.

24
    Ufa bude rozehrávat standardku ze zajímavé pozice.

25
    Perm se ubránil a dostal míč na polovinu hřiště.

27
    Nyní hosté z Permu budou zahrávat roh.

28
    Domácí kombinují s míčem.

30
    Domácí nyní měli velkou šanci, centr směřující do vápna málem zasáhl Diego, který se nyní chytá za hlavu.

31
    V posledních minutách se hra Permu zvedala, nyní je na míči ale Ufa.

32
    Se zraněním odkulhal ze hřiště Paurević, ale měl by se do hry vrátit.

33
    Paurević zpět na hřišti.

34
    Perm hraje na útočné polovině, ale daleko od nebezpečných pozic.

36
    Centr z levé strany sebral ze vzduchu gólman Selichov.

37
    Prudnikov se dopustil útočného faulu, sudí přerušuje hru.

39
    Tempo hry není v závěru poločasu nijak vysoké.

41
    Ufa bude zahrávat standardku.

42
    V závěru poločasu má více ze hry domácí Ufa.

44
    Sudí nastavuje první poločas o jednu minutu.

45+1

V prvním poločase toho k vidění příliš nebylo, aktivnější byla Ufa, která má větší držení míče a zahrozila několika závary, ale skóre se neměnilo.

46

47
    Ufa právě vstřelila branku!
    Hned v úvodu druhého poločasu se domácí FC Ufa dokázala prosadit, po centru Zinčenka slaví vstřelenou branku hlavou nigérijský útočník SLY – 1:0.
    47. SLY - 1:0

48
    Ufa byla v první půli o něco aktivnější, takže lze tvrdit, že její vedení je prozatím zasloužené.

50
    Ufa je na míči, po vstřelené brance hýří aktivitou.

51
    Po faulu na Stockije budou rozehrávat domácí.

52
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Alexandr Prudnikov, přichází Alexandr Salugin.

54
    Žlutou kartu dostává Fegor Ogude (FK Amkar Perm).

56
    Perm nyní hraje s míčem ve středu pole.

57
    Perm rozehrává standardku z dobré pozice.

58
    Domácí se ale ubránili.

60
    V posledních minutách je více aktivnější Perm, který bude chtít vyrovnat.

62
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Janusz Gol, přichází Chuma Anene.

63
    Ani druhý poločas ale neoplývá nějakou fotbalovou krásou.

64
    Centr Stockije sbírá do rukavic Selichov.

66
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Emmanuel Frimpong, přichází Pavel Alikin.

68
    Amkar Perm právě vstřelil branku!
    Hosté přece jen vyrovnávají, centr Džikiji od rohového praporku prodloužil do sítě hlavou ALEXANDR SALUGIN a máme srovnáno – 1:1.
    68. Alexandr SALUGIN - 1:1

70
    Amkar nyní hodně bojuje a tlačí se do útoku.

71
    Střídající Anene střílel vedle.

73
    Domácí Diego dostal přihrávku do ofsajdu.

75
    Domácí Stockij to vzal na sebe a dobře vypálil z hranice vápna těsně nad.

80
    Zápas se přehoupl do poslední desetiminutovky, uvidíme, který ze soupeřů případně strhne vedení na svou stranu.

81
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Sly, přichází Vjačeslav Krotov.

82
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Brian Idowu, přichází Alichan Šavajev.

83
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Dmitrij Stockij, přichází Marvin Pourie.

84
    Hosté operovali na hranici vápna, ale pak Balanovič nepřesně přihrál a Perm tak přišel o míč.

86
    Jurčenko vykopává míč od vlastní branky.

87
    Střídající VJAČESLAV KROTOV zužitkoval přihrávku Slyho a střelou z voleje nedal gólmanovi šanci, v závěru utkání Ufa tedy znovu vede – 2:1.
    87. Vjačeslav KROTOV - 2:1

88
    Pro hosty to je šok a nyní vrhají všechny síly do útoku ve snaze vyrovnat.

90
    Hlavní sudí nastavuje druhý poločas o tři minuty.

90+2
    Vysoké míče létají do vápna Ufy.

90+3

Ufa nakonec porazila Amkar Perm 2:1. Sledovali jsme vyrovnané a bojovné utkání. Domácí se dostali do vedení zásluhou Slyho ve 47. minutě, ale 68. minutě vyrovnal Salugin. Rozhodnutí pak přinesla střela Krotova z 87. minuty. (16:06:39)