Jihlava – Třinec 0:2 (kon.) | Kladno – Pardubice 8:1 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:3 (kon.)
Chomutov – Č. Budějovice 4:3 (kon.) | HC Plzeň – Mladá Boleslav 5:4 (2:1 po s.n.) | HC Litvínov – Sparta 4:5 (kon.)
K. Vary – Liberec 5:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:3 (0:3, 3:0, 2:0)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 21.11.2015, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 22. kolo

Karlovy Vary dokázaly otočit utkání do svých rukou po vstřelení tří gólů ve druhé třetině a dvou gólů ve třetí třetině. Liberec nastoupil o utkání ve velkém tempu, ale vyhrát nedokázal.

Pro dnešní zápas je to ode mne vše. Loučí se Pavel Pelčák. (19:22:52)

59:39
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí i přes velký nápor před bránou zásluhou ONDŘEJE BERÁNKA, který dokázal trefit prázdnou bránu. Asistence: Jakub Vrána, Adam Rulík

59:31
    Znovu domácí brankář předvedl skvělou orientaci před bránou.

59:14
    Jan Harakal předvedl skvělý zákrok a nepouští hosty k vyrovnávací brance.

58:52
    Domácí stále napadají hostující rozehrávku.

58:10
    Karlovy Vary nepouštějí hosty ke střele a pouze vyhazují.

57:38
    Hosté hrají bez brankáře.

56:41
    Karlovy Vary předvádějí dobrý výkon při držení puku ve vlastním oslabení a nepouštějí hosty ke střele.

55:29
    Liberec se usadil v útočném pásmu a snaží se dostat před brankáře Harakala.

55:02
    Na dvě minuty byl vyloučen Jiří Janata (LIB).

53:40
    Kvalitní výkon předvádí svojí rychlou a mrštnou hrou Tomáš Nguyen.

53:19
    Stala se závada na mantinelu.

52:24
    Velmi aktivní hru předvádí domácí Milan Davídek a Petr Vodička při napadání až za bránou hostů.

52:06

50:41
    Karlovy Vary znovu dostávají pod tlak obranu hostí, když Michael Čejka dvakrát se snažil překonat brankáře hostů. Ten, ale vše chytá.

49:18
    Vyšší trest hostů pokrčuje a Karlovy Vary stále pokračují v nátlaku před bránou Žajdlíka.

48:04
    Po kombinaci za bránou se k puku dostal MILAN DAVÍDEK a střelou v leže překonal brankáře Žajdlíka mezi betony. Asistence: Tomáš Nguyen, Jakub Dudek

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 24. Beránek (Rulík), 37. Beránek (Vrána, Zikmund), 38. Nguyen (Davídek, Svoboda), 49. Davídek (Nguyen, Dudek), 60. Beránek (Vrána, Rulík) – 2. Gecko (Husa, Mečíř), 7. Zachar (Husa, Svoboda), 16. Svoboda (Kalfiřt)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (od 23. Harakal) – Pajk, Rulík "C", Hendrych, Dudek, Vodička, Beer – Beránek, Zikmund, Vrána, Nguyen, Janata, Davídek, Hauzr, Babka, Svoboda, Čejka, Procházka, Tamáš
    Bílí Tygři Liberec: Petruželka (Žajdlík) – Klinger "C", Husa, Mečíř, Turek, Divila, Tržický – Starosta, Pokorný, Šír, Kalfiřt, Burda, Rubeš, Král, Gecko, Svoboda, Zachar, Juščák, Hylena

Rozhodčí: Roman Svoboda – Tomáš Pešek, Štefan Belko