Carolina – Toronto 1:2 (1:2 po s.n.) | Columbus – Nashville 4:0 (kon.) | Detroit – Los Angeles 3:2 (kon.)
NY Islanders – Montreal 3:5 (kon.) | Calgary – Chicago 2:1 (po pr.) | Edmonton – New Jersey 5:1 (kon.)

3. Ryan Murray (CBJ) 0+1 (03:36:17)

Domácí vyhrávají 4:0, byť střelecky zaostávali 18:39. Hosté se nedokázali prosadit ani jednou a co nejrychleji by chtěli na tento mač zapomenout.

Scott HARTNELL - 4:0

59:10
    Columbus právě vstřelil branku!
    A je to tam. SCOTT HARTNELL trefuje prázdnou hostující branku. Asistence: Cam Atkinson, Nick Foligno.

58:30
    Utkání se v poklidu dohrává.

58:00
    Poslední dvě minuty utkání.

57:27
    Calvert se nedokázal dostat ke kotouči, který mohl poslat do prázdné branky.

55:00
    Posledních pět minut třetí třetiny, domácí stále drží pohodlný tříbrankový náskok.

54:21
    Komerční přestávka.

53:47
    Střela Predátorů od modré čáry byla velmi nepřesná.

53:15
    Hostujícímu týmu na vyrovnání mnoho času už nezbývá.

52:40

51:52

51:05
    Hostující brankář v oslabení vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

50:26
    Foligno to byl, kdo se pokoušel dorážet puk z těsné blízkosti branky. Rinne kotouč ukryl do výstroje.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Campbell (Rychel, Anderson), 5. Johansen (Jenner, Murray), 26. Jenner (Johansen, Saad), 60. Hartnell (Aktinson, Foligno)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Savard, Johnson, Connauton, Tjutin, Goloubef, Murray – Saad, Johansen, Jenner – Aktinson, Foligno, Calvert – Bourque, Karlsson, Hartnell – Anderson, Campbell, Rychel
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Jones, Jackman, Ellis, Ekholm – Neal, Fisher, Wilson – Smith, Ribeiro, Forsberg – Hodgson, Jarnkrok, Salomäki – Watson, Sissons, Bourque

Rozhodčí: Sutherland, Hebert – Devorski, McElman

Diváci: 13 584