Opava – Vsetín 3:5 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 4:5 (1:2 po s.n.) | Mor. Budějovice – Technika Brno 2:3 (kon.)
Val. Meziříčí – SK Karviná 3:2 (kon.) | Břeclav – Poruba 2011 2:5 (kon.) | Kopřivnice – Frýdek-M. 0:6 (kon.)
Klášterec nO – Řisuty 7:4 (kon.) | Písek – Kolín 2:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 3:2 (kon.)
Trutnov – Kobra 1:4 (kon.) | Klatovy – Vrchlabí 6:5 (po pr.) | Bílina – Tábor 1:4 (kon.)
Pelhřimov – Jablonec n/N 1:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Sokolov 2:9 (kon.) | Děčín – Nymburk 2:6 (kon.)
HK Opava
3:5 (0:2, 2:1, 1:2)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 21.11.2015, 15:30 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga skupina Východ • 21. kolo

Konec zápasu. (17:41:18)

59:47
    Menší trest dostává za sekání hostující Nedbálek (VSE).

59:13
    Šafránek odjel na střídačku. Slezan to znovu zkusí v šesti.

58:00
    Zbývají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:51
    Opava právě vstřelila branku!
    Opavští využívají přesilovku! Po rychlé kombinaci puk doputoval až k TOMÁŠI POLOKOVI, který tvrdou ranou neda přesunujícímu se Plškovi žádnou šanci. Stihne Slezan přidat další góly? Asistence: Josef Tichý, David Galvas.

55:25
    Opavští to zkusí bez brankáře!

55:25
    Oddechový čas pro domácí.

55:25
    Slezan si zahraje další přesilovku. Na trestnou lavici odjíždí Řezáč (VSE), vysoká hůl.

52:53
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Valaši přidávají pátý gól a je zřejmě rozhodnuto. Radim Tesařík nahodil puk od modré na branku, puk šikovně tečoval JOSEF DANĚK a Šafránek se za kotoučem mohl jen ohlédnout. Asistence: Radim Tesařík.

51:22

51:03
    Opavští už jsou ve čtyřech.

49:22
    Velká komplikace pro Slezan! Za vražení dostává dvouminutový trest a osobním trestem do konce utkání domácí Kysela (OPA). Opava se bude minutu a 41 sekund bránit ve třech.

49:03
    Hosty čeká další početní výhoda. Dvě minuty si na trestné odsedí Tůma (OPA) za podražení.

44:15
    Hosté využívají přesilovku a odskakují Opavě na rozdíl dvou branek. Petr Dvořák ujel po pravé straně, poslal puk do mezikruží na najíždějícího JANA KOLAŘÍKA, který prostřelil Šafránka! Asistence: Petr Dvořák, Ondřej Slováček.

43:08
    Opavští se nyní budou bránit ve čtyřech. Na trestnou lavici jde za hákování Wolf (OPA).

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:52.

Ve druhé části se Slezan dokázal vrátit do utkání, smazal dvoubrankový náskok soupeře, jenže necelou minutu před zvukem druhé sirény vrátil Vsetínu vedení Ondráček.

Jan Šimek

Branky a nahrávky: 22. Tůma (Baďura), 36. Selingr (J. Vítek), 57. Polok (Tichý, Galvas) – 17. Nedbálek (Vaněk, Zúbek), 18. Dvořák (Kolařík, Slováček), 40. Ondráček, 45. Kolařík (Dvořák, Slováček), 53. Daněk (Tesařík)

HK Opava: Šafránek (Plánovský) – Kysela, Galvas, Tichý, T. Černý, Tůma, Mosler, Vrabel – Selingr, Polok, J. Vítek – Svoboda, Chalupa, Wolf – Baďura, L. Černý, Herman – Hlista, Rousek. Trenéři: David Musial a Karel Suchánek.
    VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) – Tesařík, Řezáč, Nedbálek, Hryciow, Žák, Vrba, Báchor – Zúbek, Vaněk, Hrazdira – Slováček, Dvořák, Kolařík – Abdul, Vávra, Ondráček – D. Vítek, Daněk, Hruška. Trenéři: Viktor Hlobil a Luboš Jenáček

Rozhodčí: Kubičík – Rychlý, Řezáč