Trnava B – B. Bystrica 0:2 (kon.) | Sereď – Slovan Bratislava U21 2:3 (kon.) | Senec – Borčice 3:5 (kon.)
Šaľa – Dunajská Lužná 0:2 (kon.) | MFK Zvolen – FC Košice 0:0 (kon.) | L. Mikuláš – Bardejov 2:0 (kon.)
R. Sobota – Teplička n. Váhom 2:2 (kon.) | Spiš. N. Ves – Poprad 0:1 (kon.) | Nitra – Pohronie 2:2 (kon.)
MFK Zvolen
0:0 (0:0)
FC Košice
sk Sobota 21.11.2015, 13:00MONACObet liga

Oba tímy tak po deväťdesiatich minútach odchádzajú z ihriska s vedomím bezgólovej remízy. Dnešnému zápasu dominovali predovšetkým defenzívne rady oboch celkov. Kluby sa nedokázali strelecky presadiť a zaslúžene si tak dnes delia body. VSS Košice majú naďalej pohodlný náskok na prvej priečke v tabuľke a po osemnástich kolách majú na konte 39 bodov, zatiaľ čo Zvolenu s 30 bodmi patrí piate miesto. (15:33:30)
    Zápas sa skončil bezgólovou remízou

90+2
    Koniec zápasu. Košičania nedokázali zužitkovať v posledných sekundách hry výhodu rohového kopu, diváci vo Zvolene počuli hvizd rozhodcu a aktéri dnešného súboja si po bezgólovej remíze budú deliť body.

90+2
    Košičania sa teraz ocitli vo veľmi dobrej gólovej príležitosti, obrana Zvolena ale odvrátila loptu na roh.

90+1
    A v závere zápasu prichádza ešte taktické striedanie domácich. Do posledných minút zasiahne Andrej Števček, Oliver Špilár bude sledovať záver súboja zo striedačky.

90
    Rozhodcovia nadstavujú 2 minúty.

89
    Milan Dimun teraz nedokázal usmerniť loptu po dobrom centri do brány a skóre tak stále ostáva nezmenené.

87
    Košičania si dokázali v záverečnej päťminútovke vypracovať tlak, no nedokážu sa dostať do zakončenia.
    Pohľad na zvolenskú tribúnu

85
    Martin Bukata teraz chcel vziať zodpovednosť na seba, po individuálnej akcii sa dostal k strele, no lopta minula zvolenskú bránu.

83
    Zvolenčania sú v koncovke v druhom polčase bezzubí a všetko nasvedčuje tomu, že oba tímy si dnes rozdelia body.

81
    Do konca zápasu ostáva necelých desať minút a zápas sa pomaly schyľuje k spravodlivej remíze.
    Vo Zvolene vládne výborná atmosféra

79
    K striedaniu sa odhodlal aj hosťujúci lodivod Jozef Vukušič, ktorý do hry posiela Ladislava Hirjaka. Ihrisko opúšťa František Pavúk.
    Zápas vrcholí, na presný zásah stále iba čakáme

77
    Na necelých záverečných 15 minút sa na ihrisko dostáva Erik Liener, ktorý prichádza na ihrisku výmenou za Maroša Balka.

75
    Zvolenčania teraz budú zahrávať rohový kop. Ani z tejto šance ale diváci nevideli otvárací gól zápasu, ktorý by zrejme rozhodol o víťazovi dnešného súboja.

74
    Defenzívy oboch tímov zatiaľ dominujú v dnešnom zápase, čo sa odzrkadľuje na výsledku dnešného súboja.

72
    Zvolenčania teraz budú zahrávať rohový kop, no hosťujúci brankár teraz výborne prečítal hru a ukryl loptu vo svojom náručí.