Trnava B – B. Bystrica 0:2 (kon.) | Sereď – Slovan Bratislava U21 2:3 (kon.) | Senec – Borčice 3:5 (kon.)
Šaľa – Dunajská Lužná 0:2 (kon.) | MFK Zvolen – FC Košice 0:0 (kon.) | L. Mikuláš – Bardejov 2:0 (kon.)
R. Sobota – Teplička n. Váhom 2:2 (kon.) | Spiš. N. Ves – Poprad 0:1 (kon.) | Nitra – Pohronie 2:2 (kon.)
MŠK Rimavská Sobota
2:2 (1:1)
OFK Teplička nad Váhom
sk Sobota 21.11.2015, 13:00MONACObet liga

Súperi z dna tabuľky si tak zaslúžene delia body po remíze 2:2. Rimavská Sobota dokázala zvrátiť nepriaznivé skóre 0:1, no dvadsať minút pred koncom stretnutia zabezpečil hosťom z Tepličky nad Váhom zisk cenného bodu Marek Filo. (16:15:17)

90

84
    MŠK Rimavská Sobota sa ale nedokázala strelecky presadiť a krátko pred koncom zápasu je tak stav naďalej nerozhodný.

83
    Hráči domácich si rohový kop zopakujú. Sedem minút pred koncom zápasu majú vynikajúcu príležitosť výrazne sa priblížiť k víťazstvu v dnešnom dueli.

82
    Rimavská Sobota má necelých desať minút pred koncom výhodu rohového kopu. Podarí sa jej strhnúť víťazstvo na svoju stranu?

71
    Teplička n. Váhom dáva gól!A je vyrovnané! Necelých 20 minút pred koncom stretnutia hostia z Tepličky nad Váhom vyrovnávajú na 2:2 a futbalových priaznivcov v Rimavskej Sobote po vyrovnávajúcom góle Mareka Fila ešte čaká nervy drásajúci záver stretnutia.

68
    Domáci teraz môžu navýšiť svoj náskok vďaka rohovému kopu. Hostia ale napokon túto situáciu zvládli a môžu postupovať dopredu.

63
    Rimavská Sobota dala gól!
    A Rimavská Sobota sa dostáva do vedenia! Domáci teraz strieľajú gól a približujú sa tak k trojbodovému zisku. Strelecky sa presadil Matej Vargic.

57
    Hostia sa teraz dopustili faulu a hráč OFK Teplička nad Váhom je za faul potrestaný žltou kartou Lukáš Mravec.

57
    Domácim hráčom sa ale nepodarilo gólom nakloniť misky váh na svoju stranu a stav je tak naďalej nerozhodný 1:1.

56
    Hostia odvrátili center smerujúci do šestnástky a Rimavská Sobota si tak roh zopakuje.

55
    Rimavská Sobota bude zahrávať rohový kop.

46
    Začal sa druhý polčas.

45
    Prvý polčas sa skončil. V závere prvého polčasu sa už nič dramatické nestalo. Rimavská Sobota remizuje s Tepličkou nad Váhom 1:1.

39
    Hráč Rimavskej Soboty sa teraz dopustil priestupku, po ktorom je "odmenený" žltou kartou Matej Vargic.

31
    Rimavská Sobota sa teraz prihlásila o slovo a zahrávala rohový kop. Ani domáci sa ale nedokázali presadiť po centri nasmerovanom do šestnástky hostí a diváci si tak na tretí gól v zápase budú musieť počkať.

30
    Z tejto akcie sa ale hosťom nepodarilo strelecky presadiť a skóre tak ostáva nezmenené 1:1.

29
    Teplička nad Váhom teraz bude zahrávať rohový kop.

17
    A začína sa odznova! Hostia sa dlho z vedenia v zápase neradovali. V sedemnástej minúte je po presnom zásahu Stanislava Morháča vyrovnané.