Olomouc – Dukla Praha 0:0 (kon.) | Slovácko – Slavia 0:2 (kon.) | Příbram – Zlín 1:2 (kon.)
Bohemians 1905 – Ostrava 3:1 (kon.) | Plzeň – Ml. Boleslav 1:0 (kon.)
konec
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
3:1 (3:1)
MFK Skalica
sk Sobota 21.11.2015, 17:00Slovenská Fortuna liga
Předzápasové kurzy
   
  Po striedaní už hlavný arbiter dnešného stretnutia Horváth nemal dôvod hru zbytočne naťahovať a fúknutím do svojej píšťalky ukončil dnešné stretnutie, v ktorom FC ViOn Zlaté Moravce zdolali MFK Skalicu pomerom 3:1 a zaslúžene si na svoje konto pripíšu tri body. Vďaka ním ViOn v tabuľke preskočí Ružomberok, ktorý sa tak prepadáva na 9. priečku.

  S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (18:52:42)
   
  90+1
  Koniec zápasu.
   
  90+1
  Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Tawamba Kana, prichádza Michal Pintér.
   
  90+1
  Počas tej sa ešte domáci dostali do zaujímavej šance na skórovanie, spoza hranice vápna pálil Perišič, ktorý však loptu poslal nad hornú žrď.
   
  90
  Nadstavovať sa bude 1 minúta.
   
  90
  Začala sa posledná minúta riadnej hracej doby, oba celky už smerom dopredu zbytočne vymýšľať nebudú a počkajú si už len na údaj o prípadnom nadstavenom čase.
   
  89
  Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Josip Krznarić, prichádza Mario Burić.
   
  89
  Pripravuje sa striedanie na strane domácich.
   
  88
  Domáci celok sa už skutočne nechce púšťať do zbytočne riskantných akcií na polovici svojho súpera, aj preto loptu drží na vlastných kopačkách pred pokutovým územím Raniloviča.
   
  87
  Dopredu sa však tlačili hostia, ktorí donútili stopéra Zlatých Moraviec k odkopnutiu lopty za postrannú čiaru.
   
  86
  Pred malou chvíľou žltou kartou potrestaný Kupec sa smerom dopredu náhliť nebude a so svojimi spoluhráčmi zakombinuje v strede poľa.
   
  85
  Nepresnosti na oboch stranách, dopredu sa tak nevydá ani Skalica, ani ich dnešný hostiteľ zo Zlatých Moraviec, ktorý má k dispozícii stále 2 striedania.
   
  84
  Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Dejan Školnik, prichádza Alen Ploj.
   
  83
  Žltú kartu dostáva Šimon Kupec (FC ViOn Zlaté Moravce).
   
  83
  Hlinka s Lietavom teraz poriadne zaváhali a zbytočne sa nechali s loptou vytlačiť ak stredovému kruhu, ak by prišla z tejto situácie strela, mohlo to byť už len o rozdiele jedného gólu.
   
  82
  Následne chceli domáci zahrať len z ofsajdovej pozície.
   
  81
  medzičasom sme sa dostali už do poslednej desaťminútovky, v ktorej sa o center pokúšal Majkič, Lupač si ale v strede poľa urobil poriadok a loptu vyboxoval.
   
  80
  Striedajúci Gašparík teraz poriadne zavaril Skalici, keď loptu nedokázal poslať vo n z vápna, následne sa k nej dostali domáci, ktorí mohli zvýšiť na 4:1, strela ale skončila tesne vedľa pravej žrde.
   
  79
  Snaha Skaličanov o protiútok, už-už sa zdalo, že hostia sa so šťastím opätovne dostanú k zdanlivo stratenej lopte, to by ju však Ranilovič nemohol ukryť vo svojich rukaviciach.

  Lukáš Pancurák

  Branky: 28. Kana, 41. Kana, 43. Kana – 3. Ulrich

  Karty:   46. Kana (ZMO), 83. Kupec (ZMO) – 74. Mazan (SKA), 75. Ciprys (SKA)   27. Konečný (SKA)


  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble: Ranilović – Kana (90+1. Pintér), Tipurić, De Souza, Majkić – Orávik (C), Perišić, Kupec, Krznarić (89. Burić) – Školnik (84. Ploj), Glavaš.
  Náhradníci: Novota – Cebara, Burić, Mance, Pintér, Kovjenić, Ploj.

  MFK Skalica: Lupač – Vrablec, Majerník (C), Konečný, Vaško (60. Petrovský) – Mazan (76. Gašparík), Čermák, Hlinka, Ciprys – Šebesta, Ulrich (69. Lietava).
  Náhradníci: Fišan – Fialka, Gašparík, Petrovský, Lietava, Mareš.

  Rozhodčí: Horváth – Ádám, Bednár – Ježík