Trnava B – B. Bystrica 0:2 (kon.) | ŠKF Sereď – ŠK Slovan Bratislava B 2:3 (kon.) | Senec – Borčice 3:5 (kon.)
Šaľa – Dunajská Lužná 0:2 (kon.) | MFK Zvolen – VSS Košice 0:0 (kon.) | L. Mikuláš – Bardejov 2:0 (kon.)
R. Sobota – Teplička n. Váhom 2:2 (kon.) | Spiš. N. Ves – Poprad 0:1 (kon.) | Nitra – Pohronie 2:2 (kon.)
konec
ŠKF iClinic Sereď
2:3 (0:2)
ŠK Slovan Bratislava B
sk Sobota 21.11.2015, 13:00Slovenská 2. liga
Předzápasové kurzy: 1.6 3.8 4.49
   
  Sereď napokon v nervy drásajúcom závere nedokázalo vyrovnať a bratislavská rezerva odchádza domov s plným bodovým ziskom po výsledku 2:3. Vďaka dnešnému víťazstvu sa tak k svojmu dnešnému súperovi v tabuľke priblížili na rozdiel troch bodov. (15:59:28)
   
  90+3
  Koniec zápasu.
   
  90+1
  V závere zápasu sledujeme vypätý boj o body, Seredi sa už ale zrejme nepodarí vyrovnať. V nadstavenom čase vidí ešte žltú kartu hosťujúci brankár Milan Valašik.
   
  88
  Domáci ale nedokázali využiť možnosť rohového kopu na vyrovnanie a necelé dve minúty pred koncom zápasu hostia stále vedú o jeden gól.
   
  84
  Hostia sa z rohového kopu presadiť nedokázali a rovnakú možnosť teraz budú mať hráči ŠKF Sereď.
   
  81
  Bratislavčania necelých desať minút pred koncom zápasu budú zahrávať rohový kop.
   
  72
  A hlavný rozhodca Valášek udeľuje tretiu žltú kartu v zápase. Prvýkrát je dnes kartou napomínaný domáci futbalista, Milan Mujkoš.
   
  71
  Domáci teraz budú zahrávať rohový kop, no center smerujúci do šestnástky hostí napokon nepriniesol žiadané ovocie v podobe vyrovnávajúceho gólu a v hre sa pokračuje za stavu 2:3.
   
  68
  Sereď dala gól!
  A súboj sa nám začína dramatizovať. Sereď sa po presnom zásahu Tidianeho Djiby Ba približuje svojmu súperovi na rozdiel jedného gólu a dvadsať minút pred koncom zápasu stráca na bratislavskú rezervu už len jeden gól.
   
  65
  ŠKF Sereď zatlačilo svojho súpera, síce sa nedokázalo strelecky presadiť, no opäť bude zahrávať rohový kop – už piaty v dnešnom súboji.
   
  63
  Sereď teraz bude zahrávať rohový kop.
   
  62
  Žltú kartu teraz za faul vidí hosťujúci futbalista Samuel Šefčík. Pre "belasých" je to zatiaľ druhá žltá karta v dnešnom súboji.
   
  58
  Sereď dala gól!
  ŠKF Sereď ale neskladá zbrane a po troch minútach po inkasovanom góle znižuje na 1:3 zásluhou Milana Mujkoša.
   
  55
  ŠK Slovan Bratislava B dáva gól!A celok ŠK Slovan Bratislava B strieľa ďalší gól v zápase a vedie už rozdielom triedy. Všetko tak nasvedčuje tomu, že hostia dnes dokráčajú za trojbodovým ziskom. Loptu smolne do vlastnej brány dopravil domáci hráč Richard Bartoš.
   
  50
  Hráči Serede budú zahrávať v piatej minúte druhého polčasu rohový kop, no ani z tejto príležitosti sa im nepodarilo streliť kontaktný gól.
   
  46
  Začal sa druhý polčas.
   
  45
  Prvý polčas sa skončil. Sereď po 45 minútach prehráva s bratislavskou rezervou 0:2 a ak chce dnes pomýšľať na zisk bodov, v druhom polčase bude musieť predviesť omnoho lepší výkon.
   
  44
  V závere prvého polčasu už ale zrejme neuvidíme žiadny gól. Rozhodca Valášek ešte stihol udeliť jednu žltú kartu hosťujúcemu futbalistovi Martinovi Reiselovi.

  Dávid Lech

  Branky: 58. Mujkoš, 68. Djiby Ba – 8. Kele, 24. Kele, 55. Bartoš (vla.)

  Karty:   72. Mujkoš (SER) – 44. Reisel (SBB), 62. Šefčík (SBB), 90+1. Valašik (SBB)


  ŠKF iClinic Sereď: Šálka – Mujkoš, Poluch, Tarek, Hutta, Loduha, Hulák (C), Bartoš, Orolín, Turčák, Djiby Ba. Tréner: Miroslav Hrdina
  Náhradníci: Chynoradský, Kolorédy, Čertík, Pecho, Kráľ, Čery, Kopecký

  ŠK Slovan Bratislava B: Valašík – Záhumenský, Kele, Šefčík, Sabo (C), Malý, Lády, Kondrlík, Reisel, Laczkó, Gašparovič. Tréner: Ján Kozák
  Náhradníci: Valach, Mašulovič, Kurčík, Andrejko, Tichý, Sokol, Majerčák

  Rozhodčí: Valášek – Sluk, Vitko