Perm – Kazaň 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Samara 0:2 (kon.) | Zenit – Ural 3:0 (kon.)
Lok. Moskva – Machačkala 0:2 (kon.)
CSKA Moskva
0:2 (0:0)
FK Křídla Sovětů Samara
Sobota 21.11.2015, 12:00 • Arena Chimki, Chimki. Kapacita: 18000 diváků. • Ruská Premier Liga • 16. kolo

Dnešní utkání je u konce! CSKA Moskva dnes hodně překvapivě prohrálo s FK Křídla Sovětů Samara 0:2!

Domácí favorit tohoto utkání vstoupil do prvního poločasu velmi aktivně, a hned v sedmé minutě měl šanci Musa, nicméně Loria byl pozorný! Aktivní hra CSKA pokračovala, a o další nebezpečnou střelu se postaral Natcho! Následně se však také ukázala Samara, která byla velmi aktivní na útočné polovině, avšak kromě střely Callagova si žádnou příležitost nevytvořila!

Hned na začátku druhého poločasu přišel šok pro domácí fanoušky, když se z rychlého protiútoku prosadil Adis Jahović! V 66. minutě navíc ještě přidal druhou branku Adis Jahović, který svůj tým výrazně přiblížil výhře! V závěru se ještě CSKA pokoušelo snížit, avšak obrana Samary odolala!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se na vás budu těšit brzy nashledanou! (13:53:51)

90+4

90+3
    CSKA vybojoval dvě minuty před koncem rohový kop, kterého se ujal Alan Dzagojev. Centr ruského reprezentanta však skončil v zámezí!

90+2
    Moskevský celek se však v posledních minutách nemůže dostat do kombinace poblíž vápna hostujícího celku...

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!

90
    V samotném závěru ješět dostává žlutou kartu hostující Rodić!

89
    Ze střední vzdálenosti to zkusil střídající Pančenko, jehož rána však mířila opravdu hodně vysoko nad branku!

88
    Domácím se krátí čas, navíc hostující celek momentálně kombinuje na vlastní polovině, a snaží se šetřit čas!

87
    Z pravé strany tentokrát zahrozil obránce Ignaševič, který poslal nebezpečný centr, na který si nabíhal Wernbloom. Švédský záložník se však nakonec k hlavičce nedostal!

86
    Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: ze hřiště odchází Alan Čočijev, přichází Stanislaw Drahun.

84
    Moskevský celek v závěru stupňuje svůj tlak, a pokouší se alespoň snížit, nicméně čas se krátí! Obrana Samary navíc pracuje skvěle!

82
    První žlutou kartu dnešního utkání dostává hostujcíí Simaeys!

82
    Hostující celek měl k dispozici standardní situaci, které se ujal středopolař Čočijev. Jeho střela nebyla vůbec špatně mířená, nicméně Akinfejev byl na svém místě včas!

81
    Na levém křídle si udělal prostor Iganševič, který odcentroval, nicméně jeho pokus skončil v rukavicích hostujícího brankáře!

79
    Rozehrávky standardní situace se ujal Zoran Tošić, jehož centr však dokázal odvrátit Taranov! Za vápnem se však míč odrazil na nohu Fernandese, jehož rána však nebyla přesná!

79
    Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: ze hřiště odchází Adis Jahović, přichází Milan Rodić.

78
    Hostující středopolař Čočijev fauloval ve středu hřiště Fernandese, a bude z toho hodně zajímavá standardní situace pro hostující celek!

77
    CSKA je v posledních minutách velmi aktivní! Tentokrát se dostal ke střele Natcho, nicméně jeho pokus byl zablokovaný, a bude z toho rohový kop!