Mönchengladbach – Bayern 3:1 (kon.) | Hamburg – Mohuč 1:3 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Augsburg 0:1 (kon.)
Hertha – Leverkusen 2:1 (kon.) | Ingolstadt – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Dortmund 1:2 (kon.)
FC Ingolstadt 04
1:1 (0:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 05.12.2015, 15:30 • Audi-Sportpark • Německá Bundesliga • 15. kolo

Utkání mezi FC Ingolstadt 04 a TSG 1899 Hoffenheim skončilo smírně. Domácí celek se v 66. minutě dostal do vedení, ale v samém závěru utkání korigoval na konečných 1:1 střídající Uth. Bod je tak pro Hoffenheim po nepříznivém průběhu opravdu velmi cenný. (17:35:13)

90+9

90+9
    Výběr trenéra Hasenhüttla ještě mohl zahrozit ze standardní situace, do bezpečí byl však odvrácen také prudký přízemní centr z ostrého úhlu.

90+8
    Ingolstadt podnikl útočnu akci a vybojoval rohový kop, centr Große byl ale odvrácen.
    90+6. Mark UTH - 1:1

90+6
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    V šesté minutě nastaveného času je vyrovnáno! Trenéru Stevensovi vyšlo dokonale střídání, když se prosadil MARK UTH. Autor gólu uvnitř pokutového území zabojoval o míč, posunul si ho ke střele a procedil jej mezi Özcanovýma nohama. Velice pravděpodobně tak svému celku vystřelil zlatý bod.

90+5
    Rozehrávku hostujících obránců se rozhodlit napadat vysunutí hráči Ingolstadtu, ale míč nevybojovali.

90+4
    Poslední střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází zraněný Lukas Hinterseer, nahradí ho Tomáš Pekhart.

90+3
    V pokutovém území přepadl přes ležícího hráče Hinterseer, který si gestikulací žádá ošetření.

90+2
    Domácí založili útočný výpad podél pravé postranní čáry, ale Leckiemu byl míč ukopnut do zámezí.

90+1
    Sedm. Přesně tolik minut zbývá hostujícímu celku na vyrovnání. Tolik času totiž nad rámec řádné hrací doby nastavil hlavní rozhodčí.

90
    Z pravé strany míč do šestnáctky odcentroval Amiri, naskakoval si na něj Kurányi, ale vyskočil příliš nízko.

89
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Alfredo Morales, na závěrečné minuty do hry nastupuje Max Christiansen.

88
    Míče se zmocnili fotbalisté domácího celku, indiviuální tažení podnikl Leckie, který v pokutovém území zvolil kličku do strany a poté pravou nohou vystřelil. Jeho pokus skončil nad bránou, takže následovat bude pouze odkop.

86
    Hostující celek se stále snaží obléhat pokutové území a vyhledat střeleckou pozici, díky které by ohrozili bránu Özcana.

84
    Hráči Hoffenheimu založili útočnou akci po pravé straně a přízemní centr odvrátila obrana domácího týmu s velkými obtížemi.

83
    Hosté bojují o míč na útočné polovině, kde jsou k vidění jednotlivé hlavičkové souboje.

82
    Ofsajd! Signalizaci pomezního arbitra potvrdil hvizdem hlavní rozhodčí. V postavení mimo hru byl přistižen Uth.