Excelsior – Twente 1:1 (kon.) | Graafschap – Utrecht 0:1 (kon.) | Arnhem – Eindhoven 0:1 (kon.)
Ajax – Heerenveen 5:2 (kon.)
BV De Graafschap
0:1 (0:1)
FC Utrecht
Sobota 05.12.2015, 19:45 • Stadion De Vijverberg • Nizozemská Eredivisie • 15. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (21:40:33)

Fauly: 17:11.

Po velmi zajímavém zápase poráží Utrecht De Graafschap o jednu branku. O tu se postaral již v prvním poločase po kombinaci celého týmu Strieder. Ve druhém poločase přišlo vyloučení kapitána hostů Van der Maarela, který inkasoval dvě žluté karty v krátkém čase a poté už domácí tlačili do útoku. Větší šanci na vyrovnání si však nevytvořili a tak prohrávají na svém stadionu.

90+4

90+3
    Klaiber je zasažen loktem do krku při souboji a musí být ošetřen na hrací ploše. Po krátkém ošetření se znovu hraje.

90+2
    Rohový kop domácího celku končí znovu nezdarem. Vysoký centr se snesl jen na hlavu Ayouba, který míč bez problému posílá do bezpečí.

90+1
    Rozhodčí nastavuje v druhém poločase čtyři minuty.

90
    Střídající Kabasele dostává žlutou kartu za faul ve středovém kruhu na Ayouba.

89
    Ruiterovi se nyní nepodařila rozehrávka a napálil na třiceti metrech od branky protihráče. Celou situaci zachraňuje dobrým pohybem Kum, který bere míč Petersovi.

88
    Domácí se dokonce provinili útočným faulem, konkrétně Straalman poslal na zem Klaibera a hosté budou moci rozehrávat.

87
    Domácí už hodně spěchají. Další centr poslal z nepřipravené pozice Will. Míč končí jen na kopačce Leeuwina, který zachraňuje hosty.

86
    El Jebli poslal z levé strany centr do malého vápna. Poskakující míč si pohlídal brankář a útok Graafschapu končí.

85
    Střídání v týmu BV De Graafschap: ze hřiště odchází Lion Kaak, přichází Erik Quekel.

84
    Haller znovu bojoval v útoku o drahocenné vteřiny pro svůj tým. Míč udržel jen na pár okamžiků a do útoku se znovu ženou hráči v bílo-modrém.

83
    Hráči Utrechtu se rozhodli pro pokračování kombinace. Do šance se nyní mohlo dostat Haller. Prošel u brankové lajny až do dobré pozice pro střelu. V poslední možnou chvíli mu pod nohy skáče Driver a bere mu míč.

82
    Nyní dokonce je faulovaná Strieder a hosté budou rozehrávat volný přímý kop z nadějné pozice.

81
    Hráči Utrechtu začínají hrát na čas. Klaiber vybojoval pro svůj tým autové vhazování na polovině soupeře a s rozehráním nespěchá.

80
    Domácí mají zhruba deset minut, aby si vstřelením branky proti oslabenému soupeře odnesli z dnešního utkání alespoň bod.