Real Madrid – Getafe 4:1 (kon.) | Granada – Atlético 0:2 (kon.) | Valencia – Barcelona 1:1 (kon.)
La Coruňa – Sevilla 1:1 (kon.) | Real Betis – Celta Vigo 1:1 (kon.)
Granada CF
0:2 (0:1)
Atlético Madrid
Sobota 05.12.2015, 18:15Španělská LaLiga • 14. kolo

Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (20:06:21)

Je konec. Atlético Madrid potvrdilo roli favorita a upevnilo si druhé místo v tabulce, když o své výhře rozhodl definitivněi ve druhém poločase. Do vedení poslal hosty ve 20. minutrě Godin a vedení navýšil v 76. minutě Griezmann. Domácí tým se snažil, ale dnes se mu vůbec nedařilo v koncovce.

90+3

90+2
    Tentokrát rozehráli na krátko u rohového praporku, kde takticky podrželi balón a udržují ho tam, kde chtějí.

90+1
    Útočícího Griezmann zastavil Rochina jen za cenu odkopu a rohového kopu. Hosté tak zůstanou i nadále na útočné polovině.

90
    Nastavují se tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Už se opět hraje. Griezmann lehkým dloubáčkem poslal míč na Fernandéze. Ten rozehrává dlouhým odkopem.

87
    Atlético jej samozřejmě rozehrálo bezpečně tak, aby z toho nevznikl protiútok. Místo střely je ale hra přerušena, jeden z domácích dostal křeč do nohy.

86
    Hosté momentálně pozdrželi míč na polovině soupeře a ba co víc, vytěžili rohový kop. To je dalších pár ušetřenných vteřin.

84
    A znovu to byl Foulqier, který dostal skvelý pas o Ibaneze. Dostal se za obranu, kde poté kličkou obehrál brankaře, ale míč už do brány nedokázal usměrnit.

83
    Domácí mají balón ve své moci a kombinují na útočné polovině. Zahuštěný prostor před vápnem jim ale nedává moc prostoru.

82
    Zajímavou střelou se prezentoval Foulquier, ale Oblak znovu nemusel zasahovat. Ráně totiž scházely přesnější parametry.

81
    Aby toho nebylo málo, tak do třetice mění Granada sestavu. Odstupuje El Arabi, jenž bude nahrazen Lopezem.

80
    Je přichystána další výměna. Do hry míří Carraso a ve zbylé části si zahraje

79
    Domácí už nemají moc času na to, aby s výsledkem ještě něco udělali. Ba co víc, Madrid nevypadá, že by chtěl zbytek utkání jen bránit.

78
    Odstupuje Rico a na jeho místo míří Piti.
    77. Antoine GRIEZMANN - 0:2

77
    Atlético právě vstřelilo branku!
    S největší pravděpodobností je rozhodnuto. ANTOINE GRIEZMANN si výborně naběhl z pravé strany do pokutového území, kam také obdržel přihrávku. Zmiňovaný hráč se s ničím nepáral a nekompromisní, avšak za to krásnou střelou usměrnil balón pod horní konstrukci.

75
    Je přichystáno střídání. Na hranici plochy stojí jak hráč domácích, tak i Atlética.