Nový Jičín – Břeclav 4:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 6:4 (kon.) | Opava – Poruba 2011 4:6 (kon.)
SHK Hodonín – SK Karviná 5:4 (po pr.) | Řisuty – Tábor 4:3 (po pr.) | Nymburk – Kobra 1:4 (kon.)
Vsetín – Technika Brno 7:3 (kon.) | Klatovy – Kolín 3:2 (kon.) | Děčín – Vrchlabí 2:4 (kon.)
Trutnov – Sokolov 3:2 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Jablonec n/N 2:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Klášterec nO 3:5 (kon.)
Pelhřimov – Písek 4:5 (kon.)
HK Nový Jičín
4:5 (1:2, 3:2, 0:1)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Sobota 05.12.2015, 17:00 • Stadion města Nový Jičín • 2. liga skupina Východ • 24. kolo

Třetí třetina rozhodla celé utkání. Ačkoli na začátku měli domácí početní převahu 5:3, nedokázali s touto nabídkou efektivně naložit. Ve 44. minutě překonal domácího brankáře Průdek a postaral se tak o jediný gól třetí třetí, na který již domácí nedokázali zareagovat. (19:35:29)

59:20
    Oddechový čas pro domácí.

59:18
    Iláš v leže zastavil střelu hostujícího útočníka.

57:29
    Břeclav 2x využila špatné přihrávky domácích.

55:10
    Šurý nyní skvěle zasáhl proti útočícímu Mikšanovi.

53:58
    Vyloučen hráč Břeclavi Miklík.

51:40
    Nový Jičín po úspěšném oslabení nabral zase síly a snaží se o srovnání.

49:42
    Nový Jičín zvládl přesilovku bez problémů. Nyní hraje v plném počtu.

47:42
    Vyloučen hráč Nového Jičína Flašar za zdržování hry.

47:12
    Vyloučen hráč Nového Jičína Uhlár za nedovolené bránění.

46:35
    Břeclav využívá slabšího výkonu Nového Jičína. Novému Jičínu se hra lehce vymykává z ruk,

44:24
    Zakázané uvolnění Nového Jičína.

43:09
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Břeclav zvyšuje na 4:5. ROMAN PRŮDEK sám z bezprostřední blízkosti zvyšuje.

41:51
    Nový Jičín nedokázal využít tuto klíčovou šanci. Hosté v plném počtu.

40:01

Kateřina Krutilková

Branky a nahrávky: 17. Gebauer (Škumát, Málek), 21. Málek (Flašar, Gebauer), 33. Ižacký (Lehečka, Novotný), 38. Zahradníček (Málek, Flašar) – 5. Uhlík, 19. Ivan (Červenka), 38. Uhlík (TS), 39. Běhal (Haman), 44. Průdek

HK Nový Jičín: Iláš (Kozák) – Zahradníček, Kužílek, Flašar, Hruška, Hoďa, Haloda, Gebauer, Škumát, Kabeláč, Mikšan (C), Lehečka, Macháček (A), Málek, Ižacký, Novotný, Uhlár (A)
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Bača) – Směřička, Miklík, Běhal, Šidák, Haman, Vlček, Červenka (A), Vachutka, Flora, Zháňal (A), Nováček, Průdek, Ivan (C), Buhaj, Uhlík, Smetana

Rozhodčí: Dědík – Novák, Hanzlík