Buffalo – Arizona 5:2 (kon.) | Columbus – Florida 1:2 (1:2 po s.n.) | New Jersey – Philadelphia 3:4 (po pr.)
NY Islanders – St. Louis 2:1 (2:0 po s.n.) | Calgary – Boston 5:4 (po pr.) | Edmonton – Dallas 2:1 (po pr.)
Anaheim – San Jose 1:0 (kon.) | Winnipeg – Washington 2:1 (po pr.) | Los Angeles – Pittsburgh 5:3 (kon.)
New Jersey Devils
3:4 (1:1, 0:1, 2:1 - 0:1)
Philadelphia Flyers
Sobota 05.12.2015, 01:05 • Prudential Center, Newark • NHL

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji příjemné vstávání a krásnou sobotu. (03:52:21)

3. Claude Giroux (PHI) 1+1

V prodloužení bylo vidět mnoho šancí na rozhodnutí. Šťastnějším celkem byli dnes hosté, kterým se povedlo ujet do protiútoku, což je v tomto prodloužení již poloviční gól. Flyers berou dva body a na Devils tak ztrácí jen jediný.

Matt READ - 3:4

63:24
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Po chybě domácích v útočné fázi se puku ujal MATT READ, který se s pukem vydal před branku, kde s ním nějakou dobu míchal a následně vypálil. Schneiderovi puk propadl a skončil v síti! Asistence: Michael Del Zotto.

62:55
    Kyle Palmieri si najel do pásma a následně předal puk na Henriquea, jehož ránu ze skvělé pozice srazil bránící hráč nad branku.

62:11
    Patrik Eliáš nabil Seversonovi, který pálil z pravé strany na Neuvirtha, kterého ale nepřekonal.

61:25
    John Moore si najel do prostoru mezi kruhy a vyslal technickou střelu, která ale na branku ani neprošla.

60:37
    Jakub Voráček se dostával do skvělé pozice hned dvakrát. Nejdříve zamířil vedle, následně trefil pravou Schneidorovo tyčku!

60:01

Třetí třetina nám vítěze neurčila, a tak půjde utkání do prodloužení. Hned na začátku třetí třetiny vyrovnal Kyle Palmieri, jenž využil dobrého odrazu od betonu Neuvirtha. Flyers si své vedení vzalo zpátky poté, co se z dorážky prosadil Bellemare. Závěrečný tlak ale domácím vyšel a po brance Cammalleriho jde zápas do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    MikeCAMMALLERI - 3:3

59:00
    Devils právě vstřelili branku!
    Devils ale nakonec přecijen vyrovnávají! Po střele MIKEA CAMMALLERIHO se puk v brankovišti motal, ale nakonec se odrazil zpátky k nejlepšímu střelci Devils, který jej hned poslal na Neuvirtha, kterého odkázal překonat! Asistence: Lee Stempniak, Tyler Kennedy.

58:10
    Domácím se ovšem nedaří usadit se v útočném pásmu, aby mohli popřípadě odvolat brankáře Schneidera.

David Panuška

Branky a nahrávky: 7. Matteau, 42. Palmieri (Eliáš, Cammalleri), 59. Cammalleri (Stempniak, Kennedy) – 10. Simmonds (Voráček, Giroux), 28. Giroux (Voráček, Gostisbehere), 50. Bellemare (VandeVelde, Medvěděv), 64. Read (Del Zotto)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Moore, Severson, Merrill, Schlemko – Cammalleri, Henrique, Stempniak – Eliáš, Josefson, Palmieri – Matteau, Kalinin, Kennedy – Farnham, Gionta, Tootoo
    Philadelphia Flyers: Neuvirth (Mason) – Schultz, Medveděv, L. Schenn, Del Zotto, Manning, Gostisbehere – Raffl, Giroux, B. Schenn – Read, Couturier, Simmonds – VandeVelde, Bellemare, Voráček – Laughton, Cousins, McDonald

Rozhodčí: Kimmerly , Meier – Gibbs, Shewchyk