Buffalo – Arizona 5:2 (kon.) | Columbus – Florida 1:2 (1:2 po s.n.) | New Jersey – Philadelphia 3:4 (po pr.)
NY Islanders – St. Louis 2:1 (2:0 po s.n.) | Calgary – Boston 5:4 (po pr.) | Edmonton – Dallas 2:1 (po pr.)
Anaheim – San Jose 1:0 (kon.) | Winnipeg – Washington 2:1 (po pr.) | Los Angeles – Pittsburgh 5:3 (kon.)
Calgary Flames
5:4 (2:1, 1:2, 1:1 - 1:0)
Boston Bruins
Sobota 05.12.2015, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Dnešní utkání mezi Flames a Bruins nabídlo spoustu krásných akcí, zákroků a především devět branek. Tři z nich vstřelil hlavní hrdina večera Johnny Gaudreau, který v prodloužení rozhodl o vítězství Calgary. Flames však dělila pouhá vteřina od porážky, kterou odvrátil český křídelník Jiří Hudler svým vyrovnávacím gólem v závěrečné power-play. S konstatováním, že Calgary vyhrálo šestý domácí zápas v řadě, se s Vámi loučím a děkuji za pozornost. (05:59:15)

Calgary právě vstřelilo branku!
    JOHNNY GAUDREAU kompletuje hattrick a rozhoduje tento skvělý zápas! Hamilton s Brodiem jeli ve dvou na jediného Medvěda, bývalý obránce Bostonu však nahrál zezadu najíždějícímu Gaudreauovi, který zamíchal s pukem a pak ho poslal za záda jinak skvěle chytajícího Raska.
    Asistence: Dougie Hamilton, TJ Brodie.

62:38
    Rämö vyrazil střelu Vatrana do rohu.

62:07
    Brodie byl s pukem příliš pomalý a tak se píská ofsajd.

61:25
    Hlavní trenér Calgary Bob Hartley využívá svůj oddechový čas a nechává tak odpočinout svojí trojici, která nemohla po zakázaném uvolnění vystřídat.

61:25
    Rämö bez potíží kryl Chárovu střelu, jeho následná rozehrávka ale končí icingem.

61:00
    Zákrok pro Räma po střele Erikssona, David Krejčí posléze zabránil Rämovi v rozehrávce, takže se bude vhazovat v obranném pásmu Calgary.

60:47
    T.J. Brodie jel sám na Raska a měl neuvěřitelné množství času, nakonec zvolil bekhendový blafák a finský brankář ho parádně vychytal!

60:24
    Po nepřesné Monahanově rozehrávce má puk Torey Krug.

60:01

Byli jsme svědky nevídaného závěru třetí třetiny, která byla dlouho velice opatrná. Minutu před koncem však v oslabení ujel Marchand, byl faulovaný a následné trestné střílení proměnil. Domácí však dokázali v poslední možné chvíli vyrovnat zásluhou Hudlera a tak uvidíme prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    HUDLER - 4:4

Michal Muška

Branky a nahrávky: 1. Gaudreau (Jones), 16. Giordano (Brodie, Gaudreau), 22. Gaudreau (Hudler, Wideman), 60. Hudler (Monahan, Colborne), 64. Gaudreau (Hamilton, Brodie) – 18. Beleskey (Chára, Eriksson), 22. Marchand (Connolly, Trotman), 23. Chára (Beleskey, Eriksson), 59. Marchand

Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Giordano, Brodie – Hamilton, Wideman – Engelland, Šmíd – Gaudreau, Monahan, Jones – Bennett, Granlund, Hudler – Colborne, Backlund, Frolík – Raymond, Stajan, Ferland. Trenér: Bob Hartley.
    Boston Bruins: Gustavsson (Rask) – Chára, Trotman – Seidenberg, Miller – Krug, McQuaid – Marchand, Bergeron, Connolly – Beleskey, Krejčí, Eriksson – Vatrano, Spooner, Hayes – Ferraro, Kemppainen, Randell. Trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: Lewis, Sutherland – McElman, Knorr.