Buffalo – Arizona 5:2 (kon.) | Columbus – Florida 1:2 (1:2 po s.n.) | New Jersey – Philadelphia 3:4 (po pr.)
NY Islanders – St. Louis 2:1 (2:0 po s.n.) | Calgary – Boston 5:4 (po pr.) | Edmonton – Dallas 2:1 (po pr.)
Anaheim – San Jose 1:0 (kon.) | Winnipeg – Washington 2:1 (po pr.) | Los Angeles – Pittsburgh 5:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
Columbus Blue Jackets
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Florida Panthers
Sobota 05.12.2015, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Odemne je to pro tuto noc vše, Vám co jdete spát přeji krásnou dobrou noc a Vy co již vstáváte krásnou adventní sobotu. (04:22:58)

Československá stopa v utkání:
    Jaromír Jágr (FLA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:41

1. Al Montoya (FLA) 23 zák., 1 gól, 95.7%
    2. Sergej Bobrovskij (CBJ) 32 zák., 1 gól, 96.9%
    3. Vincent Trocheck (FLA) 1+0

Je za námi utkání mezi Columbusem a Floridou. Utkání mnoho branek nepřineslo, ale přineslo mnoho zajímavých momentů. Třetí třetiny byla ve znamená tlaku domácích, kteří prahli po vítězství, ale to jim přáno nebylo. V prodloužení byla aktivnější Florida, i díky přesilové hře, kterou jim Columbus nabídnul. V nájezdech rozhodly dvě krásné kličky, nejprve Huberdeau vyrovnal kličkou do forhendu a poté rozhodl Barkov kličkou do bekhendu.

Alexander BARKOV - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Florida Panthers.
    Autorem vítězné branky je ALEXANDER BARKOV.

4. série
    1:2
    Barkov předvedl kličku do bekhendu a překonal Bobrovskiho.

4. série
    1:1
    Jenner neproměňuje.

3. série
    1:1
    Huberdeau si vytáhnul Bobrovskiho a kličkou do forhendu proměňuje.

3. série
    1:0
    Wennberg se rozjel pomalu a při pokusu o kličku mu ujel kotouč.

2. série
    1:0
    Střelec první branky utkání se pokusil o kličku do bekhendu, ale Bobrovskij zůstal u své tyčky pevný.

2. série
    1:0
    Atkinson se rozjel středem a kličkou do forhendu překonal Montoyu.

1. série
    0:0
    Pirri si najel z levé strany, ale ani on neprostřelil Bobrovskiho.

1. série
    0:0
    Johansen zpomalil, ale Montoyu střelou nepřekonal.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:32
    Domácí se hnali v poslední půlminutě do přečíslení, ale jejich šanci zastavil odpískaný ofsajd.

64:08

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 33. Chaput (Bodnarchuk, Campbell) – 22. Trocheck (Campbell, Kampfer), rozh. náj. Barkov