Club Brugge – Charleroi 2:1 (kon.) | Genk – Anderlecht 0:0 (kon.) | Lokeren – Kortrijk 3:1 (kon.)
KRC Genk
0:0 (0:0)
RSC Anderlecht
Neděle 06.12.2015, 18:00 • Cristal Arena • Belgická Jupiler Pro League • 18. kolo

Za onlajny.com pro Vás tento zápas komentoval Jordi (Patrik Svoboda) (19:55:28)

Viděli jsme utkání, které rozhodně nebylo nudné. Především první poločas byl hodně zajímavý pro oko diváka. Bohužel dnes chybělo ono koření fotbalu v podobě branek. Oba týmy jenom potvrdili to, že patří mezi nejlépe bránicí týmy v lize. Remíza 0:0 je dnes zaslouženým výsledkem.

90+3

90+3
    Oba týmy už teď nic moc nevymýšlí a posílají raději dlouhé balony na polovinu soupeře.

90+2
    A je tu ještě jednou střídání na straně domácích. Ze hřiště odbíhá Camargo, přichází Unal.

90+1
    Nastaveny budou 3 minuty.

89
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Kebano, přichází Castagne.

89
    Malá neshoda v defenzivě domácích. Všechno vyřešil Brizot, který zavčas vyběhl.

88
    Teď ale zůstává ležet Dewaest, to by mohlo změnit plány trenéra Maese na střídání.

87
    Na domácí střídačce se do dresu převléká Castagne, pokud jsem správně viděl.

85
    Velkou šanci domácích ve skluzu zastavil Lukebakio, který všem dává najevo, že je odpočatý a připravený dostat ze sebe za těch pár minut všechno.

84
    Anderlecht drží balon a Genk se pouze posouvá v obranném bloku.

83
    Lukebakio hned předváděl svůj fotbalový um u soupeřovi brány. Nakonec mu míč ale zůstal pod nohou a bylo po akci.

81
    Novou tváří na hřišti je Lukebakio, který nahradil Najara.

79
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Bailey, přichází Okriashvili.

79
    N'Sakala teď k velké radosti domácích fanoušků zakopává při jakési přešlapávačce.