Willem II – Cambuur 3:0 (kon.) | Feyenoord – Heracles 3:0 (kon.) | Nijmegen – Zwolle 2:2 (kon.)
Kerkrade – Groningen 0:0 (kon.)
NEC Nijmegen
2:2 (0:2)
PEC Zwolle
Neděle 06.12.2015, 14:30 • Goffertstadion (Nijmegen) [Kapacita: 12 501] • Nizozemská Eredivisie • 15. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (16:26:05)

Dnešní utkání je za námi. Dnešní zápas byl velmi vyrovnaný a oba týmy si tak připíší do tabulky po jednom bodu za remízu 2:2. První branku dnešního utkání vstřelil ve 21. minutě Sainsbury. Na 0:2 poté zvyšoval ve 44. minutě Veldwijk. Ve druhém poločase však domácí ještě více zabrali a to jim přineslo vyrovnání. Nejdříve se trefil v 53. minutě Bikel, a poté v 62. minutě Limbombe.

Držení míče: 64% – 36%
    Střely celkem: 12 – 15
    Střely na branku: 6 – 4

90+4

90+3
    Domácí budou zahrávat ještě jeden rohový kop.

90+3
    Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka zápasu a rozhodčí tak za malou chvíli ukončí dnešní utkání.

90+2
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Marcellis nyní vyfasoval žlutou kartu za tvrdý faul na jednoho z protihráčů.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Nijland a místo něj nastupuje S. Thomas.

88
    Santos se nyní dopustil útočného faulu a od rozhodčího navíc vyfasoval za tento faul žlutou kartu.

87
    Z následného rohového kopu nevzniklo ve vápně domácích nějaké větší nebezpečí.

87
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Mennig a místo něj nastupuje Lazič.

86
    Hosté budou kopat roh.

86
    Bikel se dopustil útočného faulu a hrát tak můžou hosté.

85
    Limbombe nyní napřáhl ke střele z velké dálky, míč však po jeho povedené střele končí jen těsně vedle pravé tyče.

84
    Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč tak končí v zámezí.

82
    Veldwijk se nyní dostal ke střele z hranice pokutového puntíku, svou střelou však trefil pouze levou tyč van Duinovi branky!