Magnitogorsk – Minsk 5:1 (kon.) | Čeljabinsk – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | Ufa – N.Novgorod 1:3 (kon.)
Toljatti – Chanty-Mansijsk 5:2 (kon.) | Jaroslavl – Barys 4:1 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 1:2 (kon.)
Nižněkamsk – Čerepovec 3:0 (kon.) | Petrohrad – HC Slovan 3:2 (kon.) | Spartak Moskva – Záhřeb 1:4 (kon.)
Riga – Omsk 1:2 (kon.)
Spartak Moskva
1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
Medveščak Záhřeb
Středa 13.01.2016, 17:30 • Sokolniki Arena, Moskva • KHL

58:54
    Hra ale právě skončila pro Voronina (SPM), který mimo záběr obdržel osobní trest do konce utkání.

52:09
    Na straně Záhřebu ale přichází další vyloučení, na dvě minuty za odpočine za sekání Bolduc (ZAG).

48:55
    Ale pozor, hosté jdou na chvíli do tří! Hedberg (ZAG) si totiž vysloužil dvě minuty za sekání.

47:29
    Šafigulin (SPM) a Arkalov (ZAG) obdrželi oba po dvou trestných minutách za hrubost.

42:11
    Domácí si zahrají přesilovou hru, jelikož hosté špatně střídali, a je jim tak odpískána hra v příliš mnoha hráčích.

34:02
    Je zde ale další vyloučení, strhla se totiž bitka! Hedberg (ZAG) dostává dvě minuty za hrubost, Korobov (SPM) poté dvě minuty za hrubost a dvě minuty a osobní desetminutový trest za zásah do oblasti hlavy a krku.

27:21
    Navíc je zde další vyloučen, Wellman (SPM) dostává dvě minuty za zdržování hry, vyhodil kotouč mimo hřiště.

21:20
    Po zákroku hostujícího brankáře se strhla menší potyčka. Tresty si rozdělili Parlett (ZAG) a Voronin (SPM), oba obdrželi dvě minuty za hrubost.

15:49
    Larkin (ZAG) si odsedí dvě minuty za držení, další šance pro domácí celek na srovnání skóre.

11:29
    Máme zde první vyloučení na straně hostů, dvě minuty si odsedí Parlett (ZAG) za sekání.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 21. Radil (Glazačev) – 3. Glumac (Jurčina), 24. Mantyla (Smoleňák), 24. Saarinen (Giliati, Jurčina), 29. Mantyla (Genoway, Smolenák)

Spartak Moskva: Ivannikov (Engren) – Valentěnko, Kirillov, Dyblenko, Gilroy, Jermakov, Korobov, Sorokin – Bodrov, Radulov, Levickij – Voronin, Šafigulin, Nikita – Wellman, Leščenko, Šmeljov – Mereskin, Glazačev, Vasiljev – Radil
    Medveščak Záhřeb: Taylor (Kroselj) – Parlett, Mantyla, Larkin, Katic, Deutsch, Jurčina – Genoway, Smoleňák, Mertl – Brule, Hedberg, Bjorkstrand – Giliati, Bolduc, Saarinen – Glumac, Jamtin, Perkovich – Arkalov

Rozhodčí: Dejev, Bělov – Ponomarenko, Šalagin