Děčín – Jindř. Hradec 6:3 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 2:3 (kon.) | Břeclav – Frýdek-M. 3:5 (kon.)
Val. Meziříčí – Poruba 2011 2:9 (kon.) | Mor. Budějovice – SK Karviná 7:2 (kon.) | Opava – Technika Brno 2:3 (1:2 po s.n.)
SHK Hodonín – Vsetín 6:3 (kon.) | Vrchlabí – Kobra 5:3 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
6:3 (1:0, 2:0, 3:3)
VHK ROBE Vsetín
Středa 13.01.2016, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 2. liga skupina Východ • 33. kolo

59:45
    Na závěr utkání dostávají tresty Lukáš Vrba (VSE) za sekání a Martin Špok (HOD) za hrubost.

42:20
    Kolařík v úniku byl domácím bekem naražený na bránu, Ondřej Nedvěd (HOD) je tak vyloučen na 2 minuty za podražení.

39:12
    Zdeněk Jurásek (HOD) odjíždí na lavici hříšníků, jelikož podrazil svého protihráče.

34:05
    Jakub Sajdl (HOD) vyloučen na 2 minuty za hákování. Další přesilovka pro Vsetín.

29:14
    Vsetín dostává příležitost ke vstřelení první branky. Robert Jedlička (HOD) je vyloučen na 2 minuty za napadení.

13:16
    Ondřej Nedvěd (HOD) zastavil slibný útok Valachů a odpyká si 2 minuty za nedovolené bránění.

06:00
    Tomáš Vávra (VSE) byl následně potrestán za hrubost, když po odpískání poslal k zemi Juráska.

Ivan Hochman

Branky a nahrávky: 3. Sajdl, 25. Jurásek (Škápik, Kuba), 29. Jurásek (Nedvěd), 45. Janás (Jedlička), 49. Charvát (Tomi, Černohous), 60. Špok – 44. Dvořák (Kajaba, Slováček), 53. Ostrčil (Dvořák), 55. Hrazdira (Daněk)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Zavadil) – Kolář, Mikéska, Škápik, Nedvěd, Jedlička, Pokorný, Polesný – Janás, Sajdl, Špok – Matula, Jurásek, Kuba – Černohous, Charvát, Tomi – Venclík

Trenér: Stanislav Beťko, Jan Prčík

VHK ROBE Vsetín: Hromada (49. Plšek) – Tesařík, Řezáč, Nedbálek, Ostrčil, Žák, Ambruz, Vrba, Hryciow – Zúbek, Vaněk, Kolařík, Slováček, Dvořák, Vítek, Kajaba, Daněk, Vávra, Finsterle, Hrazdira, Ondráček

Trenér: Viktor Hlobil, Luboš Jenáček

Rozhodčí: Humpolíček – Maloušek, Maťašovský