K. Vary – Litvínov | 4:3 (kon.) | | | Zlín – Liberec | 2:1 (kon.) | | | Plzeň – Třinec | 1:3 (kon.) |
Olomouc – Vítkovice | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Pardubice – Sparta | 4:6 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Kometa Brno | 4:1 (kon.) |
Los Angeles – Ottawa | 3:5 (kon.) | | | Boston – Toronto | 3:2 (kon.) | | | Buffalo – Washington | 4:1 (kon.) |
Columbus – Colorado | 2:1 (kon.) | | | St. Louis – Montreal | 4:3 (po pr.) | | | Nashville – Minnesota | 3:0 (kon.) |
Edmonton – Calgary | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | San Jose – Dallas | 4:3 (po pr.) | | | Pittsburgh – Carolina | 5:0 (kon.) |
NY Islanders – Vancouver | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Tampa – Florida | 3:1 (kon.) | | | Washington – NY Rangers | 5:2 (kon.) |
Omsk – Minsk | 8:1 (kon.) | | | Barys – N.Novgorod | 5:2 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva | 0:5 (kon.) |
Jokerit – Chabarovsk | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Nižněkamsk – Čeljabinsk | 1:2 (kon.) | | | Petrohrad – Novosibirsk | 6:2 (kon.) |
Spartak Moskva – Novokuzněck | 2:3 (kon.) | | | Riga – Vladivostok | 4:2 (kon.) |
Villach – Znojmo | 3:1 (kon.) |
Trenčín – Skalica | 6:0 (kon.) | | | Poprad – Žilina | 3:1 (kon.) | | | Zvolen – Košice | 0:2 (kon.) |
Martin – Banská Bystrica | 1:2 (3:4 po s.n.) | | | Piešťany – Nitra | 2:3 (kon.) |
Velká Bíteš – Vel. Meziříčí | 2:6 (kon.) | | | Uh.Brod – Uh. Hradiště | 7:6 (1:0 po s.n.) | | | Uničov – H. Benešov | 4:6 (kon.) |
Roudnice – Lomnice n/P | 5:3 (kon.) | | | Lev Benešov – Slaný | 4:2 (kon.) | | | Chotíkov – Kaznějov | 3:6 (kon.) |
Čerti Ostrov – Trstěnice | 6:10 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Vřesová | 4:6 (kon.) | | | HC Varnsdorf – HC Turnov | 4:11 (kon.) |
Cheb – Mar.Lázně | 18:4 (kon.) | | | Bohemians – Letňany | 3:12 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Tábor B | 5:6 (0:1 po s.n.) |
Č. Krumlov – David Servis | 2:3 (kon.) | | | HC Boskovice – Blansko | 4:3 (kon.) | | | Nová Paka – Třebechovice p. O. | 3:2 (kon.) |
Jaroměř – Dvůr Králové n. L. | 2:6 (kon.) | | | N. Město n. M. – Náchod | 6:2 (kon.) | | | HC Jičín – Nový Bydžov | 1:5 (kon.) |
Šternberk – Krnov | 0:3 (kon.) | | | Česká Třebová – Světlá nS | 3:7 (kon.) | | | Hlinsko – Moravská Třebová | 4:8 (kon.) |
Chotěboř – Polička | 5:4 (po pr.) | | | Choceň – Litomyšl | 2:6 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Chrudim | 3:13 (kon.) |
Louny – Žižkov Praha | 5:3 (kon.) | | | Poděbrady – Rakovník | 8:4 (kon.) | | | Gepardi Jablonec – Č. Lípa | 5:7 (kon.) |
Louny – HC Lovosice | 10:7 (kon.) | | | Roudnice – Kadaň | 10:4 (kon.) |
Litoměřice – PZ Kladno | 2:3 (kon.) | | | Poruba – Vsetín | 8:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Písek | 2:3 (kon.) |
konec
Barys Nur-Sultan
5:2
(1:0, 2:2, 2:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
45:22
|
Metalnikov přidržel svého protihráče, za což byl poslán za katr. Přesilovka pro Nižnij Novgorod.
|
|
40:42
|
Osipov se dopustil sekání a byl poslán za katr na dvě minuty.
|
|
30:10
|
Za držení hole byl na trestnou lavici poslán Romanov (Barys Astana).
|
|
24:19
|
Kolcov si v osobním souboji pomohl hákováním a byl vyloučen na dvě minuty. Přesilovka pro Barys.
|
|
17:52
|
Opět vyloučení na straně hostů, sekáním se provinil Aljajev.
|
|
15:39
|
Domácí si zahrají přesilovku, za hákování byl totiž vyloučen Videll.
|
Branky a nahrávky:
20. Boyd, 25. Lundin, 26. Romanov (Semjonov), 41. Puškarjov (Savčenko), 58. Boyd (Bochenski) – 31. Aljajev (Daugavinš, Frolov), 40. Osipov (Sopin, Aljajev)
Rozhodčí: Gamalej, Dějev – Golovljov, Maťjuša
Diváci: 7 354
Neproměněná penalta:
Barys Nur-Sultan:
Laco (Poluektov) – Savčenko, Semjonov, Lundin, Ryspajev, Dallman, Lipin, Lobanov, Metalnikov – Bochenski, Boyd, Dawes – Chudjakov, Puškarjov, Krasnoslobodcev – Starčenko, St.Pierre, Romanov – Solarev, Markelov, Rudenko
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (od 26. Birjukov) – Sergijenko, Kolcov, Kondratěv, Osipov, Lukjančikov, Aljajev – Iljin, Kuljomin, Klingberg – Sjomin, Daugavinš, Frolov – Videll, Žerděv, S. Kosticyn – Konkov, Sopin, Ruděnkov
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (od 26. Birjukov) – Sergijenko, Kolcov, Kondratěv, Osipov, Lukjančikov, Aljajev – Iljin, Kuljomin, Klingberg – Sjomin, Daugavinš, Frolov – Videll, Žerděv, S. Kosticyn – Konkov, Sopin, Ruděnkov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gamalej, Dějev – Golovljov, Maťjuša
Diváci: 7 354
Lukáš Jasoněk