Pardubice – Chomutov 3:1 (kon.) | Vítkovice – Sparta 2:3 (kon.) | Litvínov – Mountfield HK 5:1 (kon.)
Zlín – Třinec 1:2 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 5:3 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 1:0 (kon.)
Liberec – Plzeň 2:1 (po pr.)
Berani Zlín
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
HC Oceláři Třinec
Neděle 31.01.2016, 15:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga • 42. kolo

59:46
    Říčka, Kotvan a vzápětí ani Holík nedokázali překonat Hamerlíka.

59:31
    Kašík na střídačce, pokračuje se vhozením buly před Hamerlíkem.

59:31
    Berani cítí poslední šanci, jak něco udělat s duelem. Berou si tedy oddechový čas.

56:19
    Zbyněk Irgl mohl definitivně rozhodnout o výhře Třince, ale Kašíka v samostatném nájezdu nepřekonal.

52:03
    Zbyněk Irgl (TŘI) 2 minuty za hru vysokou holí.
    50:43 Patrik URBANEC - 1:2

50:43
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlínu se to nakonec povedlo. Vlach vyhrál buly na Čachotského, který posunul puk na PATRIKA URBANCE, jehož střela zápěstím propadla za Hamerlíkova záda. Asistence: Tomáš Čachotský, Roman Vlach.

45:26
    Daniel Rákos (TŘI) zakončil puk do Kašíkovy branky po odpískání a bude za to potrestán osobním trestem.
    43:01 Petr KANKO - 0:2

43:01
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři se trefují podruhé! PETR KANKO zvyšuje stav na 2:0 pro Třinec. Útočník zapůjčený z Havírova překonal Kašíka prudkou střelou nad Kašíkův beton. Asistence: Vladimír Svačina.

40:27
    Petr Kanko (TŘI) 2 minuty za hákování.

34:24
    Oldřich Kotvan (ZLN) potrestán dvěma minutami za zdržování hry.

28:10
    Z ostrého úhlu se před Kašíka natlačil třinecký Rákos. Brankář PSG se přitisknul k levé tyči a žádné drama nepřipustil.

23:13
    Kašík bravurně vychytal v tutovce Petra Kanka, který byl pro dnešní duel zapůjčen z prvoligového Havířova.

22:38
    Řezníčkovu bombu vyrazil Hamerlík pouze před sebe, kde ho nikdo z hostí neatakoval a brankář Třince posléze puk schoval zase do lapačky.
    18:36 Tomáš KOPECKÝ - 0:1

18:36
    Kotvan namazal kotouč přímo na čepel TOMÁŠE KOPECKÉHO, který z mezikruží prostřelil Libora Kašíka. Zlínu ta dohrávka první třetiny příliš nepomohla. Třinci to naopak přišlo vhod. Bez asistence.

Předčasně byla ukončena první třetina. Po úpravě ledu se zbytek první části dohraje.

5:06
    Třinec jde opět do čtyř. Vladimír Svačina (TŘI) 2 minuty za podražení.

2:08
    Rozhodčí poprvé vylučují. Za katr odjíždí Richard Stehlík (TŘI) 2 minuty za držení protihráče.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 51. Urbanec (Čachotský, Vlach) – 19. Kopecký, 44. Kanko (Svačina)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Marušák, Kotvan, Matějíček, Žižka, Řezníček, Urbanec – Bukarts, Holík, Říčka – Ondráček, Cibák, Maruna – Štumpf, Vlach, Veselý – Čachotský, Šťastný, Čech.
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Hrabal, Nosek, Galvas, M. Doudera, Stehlík, Slovák, L. Doudera – Dravecký, Kopecký, Irgl – Kanko, Růžička, Svačina – Rufer, Plíhal, Rákos – Adamský, Polanský, Tybor – Jašek.

Rozhodčí: Fraňo,Hejduk, Komárek, Skopal

Diváci: 5 807