Pardubice – Chomutov | 3:1 (kon.) | | | Vítkovice – Sparta | 2:3 (kon.) | | | Litvínov – Mountfield HK | 5:1 (kon.) |
Zlín – Třinec | 1:2 (kon.) | | | K. Vary – Kometa Brno | 5:3 (kon.) | | | Olomouc – Mladá Boleslav | 1:0 (kon.) |
Liberec – Plzeň | 2:1 (po pr.) |
Most – Přerov | 1:4 (kon.) |
Chabarovsk – Viťaz | 1:4 (kon.) | | | Vladivostok – Dynamo Moskva | 2:5 (kon.) | | | Novokuzněck – Záhřeb | 5:1 (kon.) |
Novosibirsk – HC Slovan | 3:2 (kon.) | | | Jaroslavl – Soči | 3:6 (kon.) | | | Kazaň – Magnitogorsk | 0:1 (kon.) |
Spartak Moskva – CSKA Moskva | 2:4 (kon.) |
Znojmo – Salzburg | 7:6 (kon.) |
Mountfield HK – Vítkovice | 3:4 (1:0 po s.n.) | | | Kometa Brno – Motor ČB | 1:4 (kon.) | | | Chomutov – Letňany | 0:1 (kon.) |
Zlín – Třinec | 4:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 4:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Litvínov | 4:2 (kon.) |
HC Plzeň – K. Vary | 5:2 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 2:0 (kon.) |
Atlantická divize – Metropolitní divize | 4:3 (kon.) |
Trenčín – Košice | 0:3 (kon.) | | | Zvolen – Martin | 6:3 (kon.) | | | Poprad – Piešťany | 6:3 (kon.) |
Skalica – Nitra | 2:4 (kon.) | | | Žilina – Banská Bystrica | 3:1 (kon.) |
Nový Jičín B – Rožnov p. R. | 4:2 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Č. Krumlov | 4:1 (kon.) | | | Velká Bíteš – HC Boskovice | 2:6 (kon.) |
Lev Benešov – Rakovník | 2:5 (kon.) | | | Chotíkov – Klatovy | 3:4 (kon.) | | | Mělník – V.Popovice | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Trstěnice – Mar.Lázně | 5:15 (kon.) | | | Třemošná – Kaznějov | 5:7 (kon.) | | | Radomyšl – Milevsko | 1:5 (kon.) |
HC Varnsdorf – Frýdlant | 3:8 (kon.) | | | Č. Lípa – Lomnice n/P | 3:2 (kon.) | | | HC Vimperk – Tábor B | 5:6 (0:1 po s.n.) |
Hluboká n.V. – David Servis | 2:5 (kon.) | | | Břeclav B – Uh.Brod | 3:9 (kon.) | | | Náchod – Třebechovice p. O. | 4:2 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Nový Bydžov | 9:4 (kon.) | | | Nová Paka – HC Jičín | 3:4 (kon.) | | | Jaroměř – N. Město n. M. | 0:3 (kon.) |
Česká Třebová – Hlinsko | 9:3 (kon.) | | | Moravská Třebová – Choceň | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Světlá nS – Chotěboř | 2:1 (po pr.) |
Chrudim – Litomyšl | 5:4 (kon.) | | | Polička – Ledeč n. S. | 1:6 (kon.) | | | Vlašim – Mladá Boleslav B | 5:2 (kon.) |
Debrecen-Miskolc – Znojmo | 3:4 (po pr.) |
Havířov – Frýdek-M. | 1:2 (0:1 po s.n.) |
konec
HC Dynamo Pardubice
3:1
(0:0, 2:0, 1:1)
Piráti Chomutov
52:47
|
Tomáš Marcinko (PCE) vyloučen na dvě minuty za podražení.
|
|
51:23
|
Petr Sýkora (PCE) vyloučen na dvě minuty za hákování.
|
|
49:19
|
Brett Skinner (CHM) vyloučen na dvě minuty za hrubost.
|
|
41:51
|
Hráčská lavice týmu HC Dynamo Pardubice potrestána dvouminutovým trestem za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Branislav Rapáč (PCE).
|
|
39:47
|
Marek Račuk (CHM) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry vyhozením puku.
|
|
37:14
|
Jakub Orsava (PCE) vyloučen na dvě minuty za sekání.
|
|
33:03
|
Blaž Gregorc (PCE) vyloučen na dvě minuty za podražení.
|
|
29:31
|
Antonín Dušek (CHM) vyloučen na dvě minuty za sevření puku.
|
|
17:40
|
Vladimír Růžička (CHM) vyloučen na dvě minuty za sekání.
|
|
07:59
|
Petr Čáslava (PCE) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.
|
|
02:35
|
Petr Čáslava (PCE) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
|
|
01:17
|
Vladimír Růžička (CHM) vyloučen na dvě minuty za hákování.
|
|
00:27
|
Současně vyloučeni Tomáš Marcinko (PCE), Tyler Redenbach (PCE), Roman Červenka (CHM) a Juraj Valach (CHM), všichni na dvě minuty za hrubost. Hraje se 5 na 5.
|
Branky a nahrávky:
32. Sýkora (Nahodil, Redenbach), 37. Sýkora (Marcinko), 56. Orsava (Gregorc, Beran) – 47. Ölvecký (Jánošík)
Rozhodčí: Čech, Hribik – Flegl, Polonyi
Diváci: 7643
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Maxwell (Kopřiva) – Nedbal, Čáslava, Štajnoch, Gregorc, Šeda, Ščotka, Bokroš, Havlík – Sýkora, Redenbach, Marcinko – Monja, Nahodil, Orsava – Poulíček, Kaut, Voženílek – Moučka, Beran, Rapáč.
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Kristan (Strmeň) – Jánošík, Skinner, Valach, Mrázek, Dlapa, Pereťagin, Tejnor – Květoň, Červenka, Tomica – Ölvecký, Růžička, Sklenář – Pospíšil, Kämpf, Hřebejk – Kaše, Račuk, Dušek.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Kristan (Strmeň) – Jánošík, Skinner, Valach, Mrázek, Dlapa, Pereťagin, Tejnor – Květoň, Červenka, Tomica – Ölvecký, Růžička, Sklenář – Pospíšil, Kämpf, Hřebejk – Kaše, Račuk, Dušek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čech, Hribik – Flegl, Polonyi
Diváci: 7643
Robert Novotný
@BobNovotny