Mountfield HK – Vítkovice 3:4 (1:0 po s.n.) | Kometa Brno – Motor ČB 1:4 (kon.) | Chomutov – Letňany 0:1 (kon.)
Zlín – Třinec 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Litvínov 4:2 (kon.)
HC Plzeň – K. Vary 5:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:0 (kon.)
Piráti Chomutov
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HC Letci Letňany
Neděle 31.01.2016, 12:00 • SD ARÉNA • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina C

58:12
    A další trest, neskutečné. Jakub Lauko si přidržel jednoho z hráčů a je vyloučen. Trenéři se tomu jen smějí.

57:45
    Sudí dnes odpíská opravdu vše. Tomáš Koblížek osprchoval brankáře ledem a dostane za to trest. Odůvodnění: nesportovní chování.

57:35
    Eric Mežnar si počkal na jednoho z hostů a tvrdým zákrokem jej poslal na zem. Eric Mežnar dostává tak pětiminutový trest faul kolenem.

56:29
    Ale je tu další trest. David Kalina fauloval kolenem jednoho z domácích a inkasuje dvě minuty.

56:15
    A další trest pro chomutovské. Za nedovolené bránění je potrestán útočník Milan Breczko. Hosté jsou blízko k bodovému zisku.

54:38
    Další vyloučení. Hostující Tadeáš Pinkas dostává dvouminutový trest za vyhození kotouč do hlediště.

52:17
    Následně je vyloučen chomutovský Vít Seeman, který projíždějícího Pinkasa sekl do hokejky.

51:15
    Piráti si nyní zahrají přesilovku. Pronikajícího Milana Breczka fauloval Jan Vrba, který dostává dvě minuty za podražení.

40:00
    Dvouminutový trest dostává ještě brankář Lukáš Pařík, který je potrestán za zdržování hry.

39:57
    Daniel Vlček v poslední sekundách ještě podrazil chomutovské útočící hráče a odsedí si svůj trest převážně ve třetí třetině.

33:54
    Dvouminutový trest za držení hole dostává chomutovský obránce Richard Záruba, Jakub Veselý inkasuje osobní desetiminutový trest za nesportovní chování. Další přesilovka pro hosty.

29:33
    Síly na ledě se vyrovnají. Dominik Sklenář si odpyká dvouminutová trest za napadení.

29:07
    Další vyloučení. Za brankou brankáře Běhuly si nedovoleně počínal chomutovský útočník Milan Breczko. Ten si odpyká trest za napadení.

23:44
    Ujíždějící Breczko byl faulován Danielem Fleischmanem, který mu skočil pod nohy a poslal jej tvrdě na zem. Následovat bude hra čtyř proti čtyřem.

21:58
    Denis Zeman dostává dvouminutový trest za držení protihráče. Hosté budou mít zanedlouho další přesilovku.

20:17
    Jakub Lauko se prodíral po pravé straně, ale obránce nepřebruslil a následně spadl. Rozhodč píská Fleischmanovi nedovolené bránění.

17:35
    Dobrá akce chomutovských byla nakonec zmařena. Daniel Fleischman fauloval u tyčky jednoho z domácích. Dostává dvě minuty za napadení.

10:04
    Další přesilovka pro hosty. Eric Mežnar přidržel a nedovoleně bránil jednoho z hostů a dostává tak dvě minuty.

06:38
    Následně Jakub Lauko podrazil hráče, který mu uzmul puk a uvidíme tak první přesilovku dnešního utkání.

David Panuška

Branky a nahrávky: 46. Štěbeták (Vlček)

Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Ferbas, Záruba, Jungvirt, Procházka, Seeman, Zeman, Jarý, Krchňák, Psar – Günther, Baier, Mežnar, Lauko, Jaroš, Veselý, Breczko, Benda, Koblížek, Ouřada, Brandner
    HC Letci Letňany: Pařík (Urban) – Klikorka, Riley, Hlinka, Krutil, Fleischman, Lytvynov, Klatt – Vrba, Sklenář, Tzovairis, Šíba, Štebeták, Kalina, Homola, Vlček, Pinkas

Rozhodčí: Knapík – Kokrment, Janíček