Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Minsk 6:3 (kon.) | Ufa – Čerepovec 3:0 (kon.)
Toljatti – Novokuzněck 2:3 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – N.Novgorod 1:4 (kon.)
Jaroslavl – Omsk 3:2 (kon.) | Petrohrad – Jekatěrinburg 2:3 (2:3 po s.n.) | Viťaz – Dynamo Moskva 1:2 (kon.)
Soči – Barys 6:2 (kon.) | Spartak Moskva – Chanty-Mansijsk 0:3 (kon.) | Riga – Jokerit 0:7 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
Avangard Omsk
Středa 03.02.2016, 17:30 • Arena 2000 • KHL

47:03
    Ilja Michejev dostává za své protesty osobní desetiminutový trest. Bude tak svému celku chybět podstatnou část třetí třetiny.

42:36
    Úplně zbytečného útočného faulu se dopustil Danil Romancev. Ten dostává menší trest za hákování a Omsk má tak příležitost k vyrovnání.

25:34
    Michajl Pašnin je potrestán dvěma minutami za hrubost. Přesilovka pro hosty z Omsku.

20:50
    Dvě minuty za hákování dostává Anton Burdasov a je zde další přesilovka Lokomotivu.

18:46
    Přesilovou hru si zahrají i hokejisté Avangardu. Danil Romancev putuje za katr na dvě minuty za hákování.

09:42
    Vzápětí budou mít domácí možnost přidat druhou branku. Menší trest za hru vysokou holí dostává Jurij Alexandrov.

08:04
    První přesilovou hru si zahrají domácí hráči. Na dvě minuty za nedovolené bránění je vyloučen Sergej Gusev.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 10. Čistov (Pašnin, Malcev), 15. Čistov (Malcev, Pašnin), 23. Apalkov (Averin, Hersley) – 13. Alexandrov (Zubov, Paršin), 34. Erat (Pervyšin, Zubov)

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Kolesnik) – Kronwall (C), Hersley, Grigorjev, Gorochov, Gavrikov, Ljubuškin, Pašnin – Averin (A), Konkov, Apalkov (A) – Malcev, Loktionov, Čistov – Korškov, Novotný, Mosaljov – Romancev, Sigarjov, Kapustin- Iljenko
    Avangard Omsk: Furch (Kostin) – Pervyšin, Ahnelöv, Kempný, Alexandrov, Gusev (A), Kulik – Burdasov, Sobotka (C), Paršin – Pěrežogin (A), Pjanov, Erat – Lemťugov, Zubov, Chochrjakov – Michejev, Gluchov, Fisčenko – Lauta

Rozhodčí: Gusev, Ravodin – Metalnikov, Sirotkin