Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Minsk 6:3 (kon.) | Ufa – Čerepovec 3:0 (kon.)
Toljatti – Novokuzněck 2:3 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – N.Novgorod 1:4 (kon.)
Jaroslavl – Omsk 3:2 (kon.) | Petrohrad – Jekatěrinburg 2:3 (2:3 po s.n.) | Viťaz – Dynamo Moskva 1:2 (kon.)
Soči – Barys 6:2 (kon.) | Spartak Moskva – Chanty-Mansijsk 0:3 (kon.) | Riga – Jokerit 0:7 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
Avangard Omsk
Středa 03.02.2016, 17:30 • Arena 2000 • KHL

59:57
    Oddechový čas si vybírá hostující trenér a pokusí se vymyslet, jak během tří vteřin vsítit třetí gól do Muryginovy brány.

59:31
    Furch opuští svou klec a uhání na střídačku. Avangard to zkouší v šesti lidech v poli.

47:03
    Ilja Michejev dostává za své protesty osobní desetiminutový trest. Bude tak svému celku chybět podstatnou část třetí třetiny.

42:36
    Úplně zbytečného útočného faulu se dopustil Danil Romancev. Ten dostává menší trest za hákování a Omsk má tak příležitost k vyrovnání.

39:35
    Tak přeci jen mohlo být vyrovnáno! Do výborné šance si nabruslil Ahnelöv, ale trefil pouze připraveného Murygina.
    33:27 Martin ERAT - 3:2

33:27
    Avangard právě vstřelil branku!
    Hostům se podařilo vsítit kontaktní gól! Ilja Zubov adresoval přihrávku na modrou čáru na Andreje Pervyšina, který svou střílenou přihrávkou vybídl ke skórování MARTINA ERATA, jemuž se podařilo puk tečovat a ten se trochu se štěstím došoural až za záda Murygina. Asistence: Andrej Pervyšin, Ilja Zubov.

25:34
    Michajl Pašnin je potrestán dvěma minutami za hrubost. Přesilovka pro hosty z Omsku.
    22:54 Daniil APALKOV - 3:1

22:54
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Krásná akce v podání domácího celku a dvoubrankový náskok je na světě! Patrick Hersley přihrával z pravé strany na stranu levou na Jegora Averina, který neváhal a z první narýsoval krásnou přihrávku k pravé tyči Furchovy brány, kde stál osamocený DANIIL APALKOV a ten už neměl problém trefit úplně prázdnou klec Avangardu. Asistence: Jegor Averin, Patrik Hersley.

20:50
    Dvě minuty za hákování dostává Anton Burdasov a je zde další přesilovka Lokomotivu.

19:53
    A další nevyužitá šance hostů. Po přihrávce Sobotky nedokázal puk z bezprostřední blízkosti zasunout do brány Martin Erat.

19:35
    Lemťugov se nikým nehlídaný v prostoru mezi kruhy dostal ke střele, ale skvělý zákrok předvedl Murygin, který drží vedení svého týmu.

18:46
    Přesilovou hru si zahrají i hokejisté Avangardu. Danil Romancev putuje za katr na dvě minuty za hákování.
    14:07 Stanislav ČISTOV - 2:1

14:07
    S góly jako by se roztrhl pytel a hokejisté Lokomotivu si berou vedení zpět na svou stranu! Jako velká voda vlétli domácí do útočného pásma a po zblokované střele Dmitrije Malceva se kotouč dostal před branku, kde stál úplně volný STANISLAV ČISTOV, který neměl problém vsítit svou druhou branku v utkání. Asistence: Dmitrij Malcev, Michajl Pašnin.
    12:33 Jurij ALEXANDROV - 1:1

12:33
    A máme vyrovnáno! Krátce po skončení oslabení se hosté vřítili do útočného pásma. Z levé strany přišla přihrávka od Ilji Zubova na hůl JURIJE ALEXANDROVA, který přesnou střelou z pravého kruhu vymetl horní růžek Muryginovy brány a odčinil tak své předchozí vyloučení. Asistence: Ilja Zubov, Denis Paršin

11:30
    A domácí mohli inkasovat ve vlastní přesilovce. Burdasov uháněl sám na Murygina. Ten ale jeho pokus vyrazil svou vyrážečkou.

09:42
    Vzápětí budou mít domácí možnost přidat druhou branku. Menší trest za hru vysokou holí dostává Jurij Alexandrov.
    09:26 Stanislav ČISTOV - 1:0

09:26
    Lokomotiv využívá přesilovku a ujímá se vedení v zápase! Po nahození od modré čáry se puk ocitl v klubku hráčů před bránou Avangardu. Odtud jej Dmitrij Malcev přikopl do jízdy STANISLAVA ČISTOVA, který bekhendem překonává českého brankáře ve službách Omsku. Asistence: Dmitrij Malcev, Michajl Pašnin.

08:04
    První přesilovou hru si zahrají domácí hráči. Na dvě minuty za nedovolené bránění je vyloučen Sergej Gusev.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 10. Čistov (Pašnin, Malcev), 15. Čistov (Malcev, Pašnin), 23. Apalkov (Averin, Hersley) – 13. Alexandrov (Zubov, Paršin), 34. Erat (Pervyšin, Zubov)

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Kolesnik) – Kronwall (C), Hersley, Grigorjev, Gorochov, Gavrikov, Ljubuškin, Pašnin – Averin (A), Konkov, Apalkov (A) – Malcev, Loktionov, Čistov – Korškov, Novotný, Mosaljov – Romancev, Sigarjov, Kapustin- Iljenko
    Avangard Omsk: Furch (Kostin) – Pervyšin, Ahnelöv, Kempný, Alexandrov, Gusev (A), Kulik – Burdasov, Sobotka (C), Paršin – Pěrežogin (A), Pjanov, Erat – Lemťugov, Zubov, Chochrjakov – Michejev, Gluchov, Fisčenko – Lauta

Rozhodčí: Gusev, Ravodin – Metalnikov, Sirotkin