Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 3:4 (kon.) | Trnava – Bardejov 2:6 (kon.) | Detva – Michalovce 4:2 (kon.)
Nové Zámky – Pov. Bystrica 6:3 (kon.) | Prešov – Senica 7:3 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
3:4 (2:2, 1:2, 0:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Středa 03.02.2016, 17:00 • Spišská Nová Ves • 1. liga (SR)

Koniec zápasu. (19:04:53)

59:54
    V poslednej tretine diváci gól nevideli a Liptáci kráčajú k trom bodom.

58:48
    Domácich bolo veľa na ľade.

58:48
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Ondov – 2 min.).

57:48
    Domáci tréner si zobral oddychový čas.

57:48
    Hektické chvíle na ľade, fanklub nešetrí hlasivkami.

57:11
    Vartovník ponúkol Bylinovi puk ako na podnose na gól, ale ten zaváhal.

56:19
    Obrovský tlak domácich, ale chýba strela na bránu.

55:06
    A teraz sa rozhoduje o osude zápasu.

55:06
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Nádašdi – 2 min.).

54:56
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Burzala – 2 min.).

54:56
    Koky v obrovskej šanci, ale puk mu nesadol dobre.

54:41
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Pacaj – 2 min.).

53:08
    Vartovníkovi ušiel puk a mohlo byť vyrovnané. Pred ním bola len prázdna brána.

51:59
    Teraz majú Spišiaci veľkú šancu vyrovnať.

51:59

47:05
    Nebezpečná strela od modrej, ale Pravda dobre zasiahol.

45:35
    Ako vždy neúnavný M. Findura nebojácne vnikol do útočného pásma, škoda, že puk mu na hokejku nesadol dobre.

42:00
    Pre domácich ešte nie je nič stratené, ale Liptáci sú dnes v útoku veľmi nebezpeční.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:58
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Opäť vydarený záver tretiny domácich. Lukáš VARTOVNÍK sa odhodlal k veľkému sólu a zakončil ho gólom.

39:23
    Výborný ľavý betón Orčíka, ktorý zachránil Spišskú pred ďalším gólom.

38:06
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Orčík chytá v druhej tretine veľmi dobre, ale ten raz ho Peter LICHANEC zaskočil. Asistencie: Uram, Nadášdi.

36:03
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Hamráček – 2 min.).

35:12
    A znova pohotový Orčík, ktorý sa v druhej tretine na nedostatok práce nemôže sťažovať.

33:41
    V tejto časti zápasu aktívnejší Liptáci, ktorí sa často tlačia pred Orčíka.

32:14
    Nebezpečná strela, ale Orčík skrotil puk vo svojej lapačke.

31:29
    Uram sa dostával do gólovej šance, ale pribrzdil ho ofsajd.

29:23
    Oškova delovka spomedzi kruhov skončila v lapačke Orčíka.

27:45
    Lesňák sa rútil na bránu, ale vyrovnať sa mu nepodarilo.

26:10
    Brezniak v dobrej gólovej príležitostí, ale nemieril presne.

23:10
    Tak gól Spišiakov dosť zaskočil. Po vydarenom závere prvej tretiny prišlo rýchle gólové schladenie.

21:04
    Tak teraz sa Liptáci pohrali s domácou obranou a Marek URAM rutinérsky zakončil. Asistencie: Brezniak, Nadášdi.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:38
    A stretnutie sa začína odznova. Boris KREMPASKÝ šikovne popod brankára hostí vyrovnal. Asistencie: Koky, Kramár.

18:49
    Gleb BYLINA rozjasal domáce publikum. Asistencie: Vartovník, M. Findura

18:20
    Už hostia mohli streliť tretí gól, ale Lištiak sám pred Orčíkom nezakončil presne.

16:04
    Pacalajova delovka len tesne minula bránu hostí, ale nechýbalo veľa, aby sa Spišiaci vrátili do zápasu.

13:12
    Opäť jedna rýchla útočná akcia Liptákov, ale tentoraz bol Orčík pozorný.

10:31
    Dobre zahraná presilovka, ale brankár hostí Pravda stále pozorný a nepustil puk za svoj chrbát.

08:45
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Lištiak – 2 min.).

06:25
    Pred gólom Giľák vyzvŕtal celú obranu, dostal sa do gólovej šance, no hneď z protiútoku hostia skórovali.

05:55
    Hostia už zásluhou Andraja LACA vedú o dva góly. Asistencia: Lištiak.

04:32
    Šikovná akcia hostí, ale tentoraz Orčík zasahovať nemusel.

03:01
    Možnosť Spišiakov na vyrovnanie, ale puk skončil mimo brány.

01:01
    Ani minúta neubehla a Peter LICHANEC otvoril gólový účet dnešného zápasu. Asistencie: Uram, Burzala.s

00:10
    Práve v takýchto momentoch sa ukazuje dôvera fanúšikov a hlavne domáceho fanklubu, ktorý povzbudzuje znova od prvej minúty.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Oboch aktérov máme na ľade. Hostia vo výrazných červených dresoch, domáci v tradičnom modrobielom.

Úvodné zostavy:

HK Spišská Nová Ves: Orčík – Pacalaj, Bdžoch, Horváth, Hrubý, Kramár, Osuský, Bylina, M. Findura, Giľák, Hamráček, Ištocy, Koky, Krempaský, Lapšanský, Lesňák, Môcik, Ondov, Vartovník.

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Pravda – Burzala, Gula, Kadlubiak, Krčula, Mezovský, Nádašdi, Oravec, Oško, Bartík, Brezniak, Cibuľa, Jabrocký, Kuric, Laco, Lichanec, Sukeľ, Števuliak, Uram, Lištiak, Piatka.

Rozhodca: Kalina – Bogdaň, Riš.

Už len menší hokejový zázrak by pomohol Spišiakom k postupu do play off. Na ôsme miesto majú veľkú stratu a pred sebou silných súperov. Tým prvým bude v stredu doma Liptovský Mikuláš a sezónu s najväčšou pravdepodobnosťou zakončia v nedeľu doma proti Bardejovu.
    Liptáci už majú v tabuľke isté tretie miesto a možno ich snahou bude vylepšiť si tabuľkovú pozícii pred play off.
    Cieľom Spišiakov bude zahrať si dobrý hokej, aby potešili aj tých najvernejších fanúšikov.