Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 3:4 (kon.) | Trnava – Bardejov 2:6 (kon.) | Detva – Michalovce 4:2 (kon.)
Nové Zámky – Pov. Bystrica 6:3 (kon.) | Prešov – Senica 7:3 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
3:4 (2:2, 1:2, 0:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Středa 03.02.2016, 17:00 • Spišská Nová Ves • 1. liga (SR)

39:58
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Opäť vydarený záver tretiny domácich. Lukáš VARTOVNÍK sa odhodlal k veľkému sólu a zakončil ho gólom.

38:06
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Orčík chytá v druhej tretine veľmi dobre, ale ten raz ho Peter LICHANEC zaskočil. Asistencie: Uram, Nadášdi.

21:04
    Tak teraz sa Liptáci pohrali s domácou obranou a Marek URAM rutinérsky zakončil. Asistencie: Brezniak, Nadášdi.

19:38
    A stretnutie sa začína odznova. Boris KREMPASKÝ šikovne popod brankára hostí vyrovnal. Asistencie: Koky, Kramár.

18:49
    Gleb BYLINA rozjasal domáce publikum. Asistencie: Vartovník, M. Findura

05:55
    Hostia už zásluhou Andraja LACA vedú o dva góly. Asistencia: Lištiak.

01:01
    Ani minúta neubehla a Peter LICHANEC otvoril gólový účet dnešného zápasu. Asistencie: Uram, Burzala.s

Patrik Petruška

Branky a nahrávky: 19. Bylina (Vartovník, Findura), 20. Krempaský (Koky, Kramár), 40. Vartovník – 2. Lichanec (Uram, Burzala), 6. Laco (Lištiak), 22. Uram (Laco, Nadášdi), 39. Lichanec (Uram, Nadášdi)

HK Spišská Nová Ves: Orčík – Pacalaj, Bdžoch, Horváth, Hrubý, Kramár, Osuský, Bylina, M. Findura, Giľák, Hamráček, Ištocy, Koky, Krempaský, Lapšanský, Lesňák, Môcik, Ondov, Vartovník.
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pravda – Burzala, Gula, Kadlubiak, Krčula, Mezovský, Nádašdi, Oravec, Oško, Bartík, Brezniak, Cibuľa, Jabrocký, Kuric, Laco, Lichanec, Sukeľ, Števuliak, Uram, Lištiak, Piatka.

Rozhodčí: Kalina – Bogdaň, Riš