Rheindorf Altach – Sturm Graz 2:2 (kon.) | Rapid – Wolfsberger 3:0 (kon.) | Grödig – Austria 0:1 (kon.)
Mattersburg – Ried 3:3 (kon.)
SV BauWelt Koch Mattersburg
3:3 (1:2)
SV Guntamatic Ried
Sobota 06.02.2016, 18:30 • Pappelstadion • Rakouská Bundesliga • 21. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:26:20)

Následný odkop domácího brankáře je tím posledním, co se dnes událo. Hosté šli brzy do vedení. Domácí ve 21. minutě srovnali, ovšem za tři minuty opět prohrávali. Poté přišla situace, kdy hostující Fröschl zaškobrtl o vlastní nohu a sudí nařídil pokutový kop, navíc z toho byla červená karta pro domácího Novaka. Brankář Kuster ale penaltu chytil a do kabin se šlo za stavu 1:2. Na rozdíl dvou branek zvýšil Ried v 56. minutě. Jenže poté přišly chvíle domácích, kteří i v desíti srovnali. Nejprve se prosadil Malič a v 71. minutě vyrovnal Prietl. Kuster měl dnes dobře postavené tyče, hosté totiž brankovou konstrukci nastřelili hned dvakrát! Bod si tak odnášejí z tohoto velmi zajímavého zápasu oba celky.

90+3

90+3
    Dlouho se nehrálo kvůli hádkám, které vyprovokoval domácí trenér. Když dal sudí prostor ke hře, brankář Kuster začal zdržovat a míč si posouvat. Za to ihned vidí žlutou kartu.

90+1
    Útočný faul odpískán Hartovi, domácí s rozehrávkou nepospíchají.

90
    Hodně špatné řešení brejkové situace na straně hostí, Ried však i nadále zůstává u míče.

89
    Domácí rozehrávali přímý kop. Na centrovaný míč ale vyběhl Gebauer a vyboxoval jej do bezpečí!

88
    Prada chtěl odcentrovat levou nohou, ovšem centr mu vůbec nesedl a míč končí na tribuně.

87
    Na hranici velkého vápně teď kličkoval Schubert, který se nakonec rozhodl pro střelu. Tu chytá domácí brankář!

85
    Naposledy střídá i Mattersburg. Místo Pinka na hřiště vbíhá Templ.

84
    Dva rychlé útoky na obou stranách. Ten domácí zastavila nepřesná přihrávka. Na druhé straně situaci vyřešil Kuster.

82
    Právě Schubert se uvedl hodně tvrdým zákrokem, sudí pouze slovně napomíná.

81
    Poslední střídání na straně Riedu, odchází Walch, toho na závěrečnou desetiminutovku nahrazuje Schubert.

80
    Další hodně hraniční zákrok, po kterém zůstává na hřišti ležet domácí Malič.

79
    Na hřišti to nyní hodně jiskří a jeden tvrdý zákrok střídá druhý.

78
    Na hranici velkého vápna dostal míč Hart, jehož pokus dokázal brankář Kuster vyrazit! Důležitý zákrok domácího gólmana!

77
    Polverino to s důrazem přehnal a může být rád, že vidí jen žlutou kartu.

76
    Podruhé střídají i domácí, Ibser přichází místo Perlaka.

74
    Míč končí v zámezí, rozehrávat bude Kuster, který opravdu příliš nepospíchá.

Štěpán Slovák

Branky: 21. Pink, 67. Malič, 71. Prietl – 5. Möschl, 24. Fröschl, 59. Antonitsch

Karty:   32. Maksimenko (MTT), 35. Burger (MTT), 56. Höller (MTT), 90+3. Kuster (MTT) – 38. Prada (RIE), 49. Reifeltshammer (RIE), 77. Polverino (RIE)   41. Novak (MTT)

Neproměněná penalta: 42. Möschl (RIE), brankář Kuster zneškodnil

SV BauWelt Koch Mattersburg: (4-3-1-2) Kuster – Novak, Maksimenko, Malič, Velasco – Prietl, Holler, Farkas – Perlak (76. Ibser) – Burger (46. Röcher), Pink (85. Templ)
    Náhradníci: Borenitsch, Ibser (76. Perlak), Templ (85. Pink), Sprangler, Ertlthaler, Sanchez, Röcher (46. Burger)

SV Guntamatic Ried: (3-4-2-1) Gebauer – Janeczek, Reifeltshammer, Antonitsch – Bergmann, Polverino, Trauner, Prada – Walch (81. Schubert), Fröschl (69. Kreuzer) – Möschl (62. Hart)
    Náhradníci: Durakovič, Streker, Gavilan, Honsak, Hart (62. Möschl), Schubert (81. Walch), Kreuzer (69. Fröschl)

Rozhodčí: Lechner – Kolbitsch, Gruber