Rheindorf Altach – Sturm Graz 2:2 (kon.) | Rapid – Wolfsberger 3:0 (kon.) | Grödig – Austria 0:1 (kon.)
Mattersburg – Ried 3:3 (kon.)
SC Rheindorf Altach
2:2 (2:1)
SK Sturm Graz
Sobota 06.02.2016, 16:00 • CASHPOINT Arena (Altach) [Kapacita: 8 500] • Rakouská Bundesliga • 21. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (17:54:17)

Dnešní utkání je za námi. Hosté byli ve druhém poločase jasně lepším týmem a zaslouženě se jim tam podařilo v 90+3. minutě vyrovnat zásluhou Schicka na 2:2. Domácí se ve druhém poločase prakticky nedostali do žádné šance a zaslouženě tak inkasovali v závěru zápasu.

Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Tak hosté přeci jenom dokázali vyrovnat! THORSTEN SCHICK se dokázal prosadit střelou z hranice vápna a v poslední minutě zápasu tak vyrovnal na 2:2!

90+2
    Edomwonyi napřáhl ke střele z hranice vápna, jeho pokus však skončil zhruba metr vedle pravé tyče.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty!

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Hosté jsou nyní usazeni s míčem na polovině soupeře, ke střele se však nikdo z nich zatím neodhodlal.

88
    Hosté se nyní usadili s míčem na polovině soupeře.

86
    Míč z tohoto přímého kopu nenadělal hostům nějaké větší potíže.

85
    Tanju Kayhan se nyní dopustil faulu poblíž hranice vlastního vápna a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop. Kayhan navíc vyfasoval od rozhodčího za tento faul žlutou kartu.

85
    Domácí se nyní usadili s míčem na polovině soupeře.

83
    Ngwat-Mahop se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak můžou opět hosté.

83
    Kienast poslal do vápna centr z levé strany, míč se však ve vápně dostal pouze k jednomu z obránců, a ten ho následně poslal mimo vápno.

81
    Schick se nyní dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, střela se mu však vůbec nepovedla a míč tak skončil vysoko nad brankou.

81
    Hosté nyní svého soupeře přehrávají, domácí však skvěle brání a svého soupeře nepouštějí příliš do šancí.

80
    Domácí si nyní neporozuměli mezi sebou na polovině soupeře a míč tak skončil od jednoho z nich v zámezí.

79
    Schick se nyní dostal k míči uvnitř vápna soupeře, Lukse však proti němu dobře vyběhl a jeho následnou střelu tak skvěle chytil.