Vítkovice – Frýdek-Místek 3:3 (kon.) | Karviná – Góra 4:1 (kon.) | MFK Zvolen – B. Bystrica 1:1 (kon.)
Spiš. N. Ves – FC Košice 0:0 (zruš.) | Piast Gliwice – Třinec 1:2 (kon.) | Písek – Č. Budějovice 2:0 (kon.)
Olomouc B – Senec 6:0 (kon.) | Ostrava – Trnava 0:2 (kon.) | Opava – ROW Rybnik 0:0 (zruš.)
Hr. Králové – Miedź 1:0 (kon.) | Nitra – Znojmo 0:0 (kon.) | FCSB – Trenčín 0:1 (kon.)
Jihlava – Pardubice 2:1 (kon.) | Zlín – Senica 4:1 (kon.) | Teplice – Varnsdorf 0:1 (kon.)
Levski – Brno 1:0 (kon.) | Ludogorec – Slovan Bratislava 0:0 (kon.) | Plzeň – Groznyj 0:3 (kon.)
FC Hradec Králové
1:0 (0:0)
Miedź Legnica
Sobota 06.02.2016, 12:15Přípravný zápas

Přípravné utkání FC Hradec Králové – Miedź Legnica končí vítězstvím domácího týmu, který svého polského soupeře udolal Trubačovým gólem z 51. minuty. (13:59:07)

90

88
    Polský tým se v závěru střetnutí prezentoval střeleckým pokusem, brankář Hradce Králové byl ale pozorný a čisté konto udržel.

86
    Hosté kombinují na vlastní polovině hrací plochy, víc jim fotbalisté královéhradeckého týmu nedovolí.

84
    Teď se útočného faulu dopustili pro změnu domácí.

81
    Útočný faul hostů dává šanci na rozvinutí ofenzivní akce Hradci Králové.

80
    Miedź je v držení míče, nedokáže však proniknout hlouběji do pole.

78
    Domácí mužsto ze standardní situace nedokázalo udeřit.

77
    Roh pro FC Hradec Králové.

75
    Do konce řádné hrací doby zbývá závěrečná čtvrthodina, Hradec Králové zatím hubené vedení drží.

73
    Z útočné akce domácích nakonec vzešla střela na bránu, které však stopku vystavil gólman Legnice.

72
    Fotbalisté královéhradeckého celku si vyměňují přihrávky na útočné polovině.

70
    Legnica se opět dostala do střelecké pozice, ale nezamířila vůbec přesně.

68
    Ofsajd? Ano! Hradec Králové bude zahrávat nepřímý volný kop z vlastní poloviny.

66
    O poznání přesněji mířili na opačné straně domácí, ale gólman Legnice míč za svá záda nepustil.

65
    Hostující celek opět dokázal vystřelit, ale hráčům Miedźe znovu chyběla přesnější muška.

64
    Polské mužstvo je v posledních minutách velmi aktivní.

63
    Přímý střelecký pokus ze standardní situace svůj cíl nenalezl.

Lukáš Jasoněk

Branky: 51. Trubač

FC Hradec Králové: Ottmar – Plašil, Chleboun, Krmaš, Mareš – Vobejda, Zorvan – Malinský, Trubač, Vlkanova – Černý
    Miedź Legnica: Smug – Bartczak, Midzierski, Telichowski, Gorskie, Rasak, Daniel, Gancarczyk, Garguła, Labukas, Ślusarski.
    II. poločas: Kapsa – Gorskie, Stasiak, Lafrance, Telichowski, Łuszkiewicz, Cierpka, Garuch, Subbotin, Chrzanowski, Krauz