Tampa – Pittsburgh 6:3 (kon.) | Winnipeg – Carolina 3:5 (kon.) | Calgary – Columbus 1:2 (kon.)
Anaheim – Arizona 5:2 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 2:3 (0:2 po s.n.) | New Jersey – Washington 2:3 (1:2 po s.n.)
Montreal – Edmonton 5:1 (kon.) | Detroit – NY Islanders 5:1 (kon.)
Tampa Bay Lightning
6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
Pittsburgh Penguins
Sobota 06.02.2016, 01:30 • Amalie Arena, Tampa • NHL
    Sidney Crosby rozšířil bodovou sérii na 9 utkání v řadě!

1. Tyler Johnson TBL) 1+2
    2. Ondřej Palát (TBL) 2+0
    3. Steven Stamkos (TBL) 0+2 (04:23:13)

Československá stopa v utkání:
    Andrej Šustr (TBL) 0+0,0 střel, čas na ledě 18:09
    Ondřej Palát (TBL) 2+0,2 střely, čas na ledě 17:23

Domácí vyhrávají na svém ledě 6:3 nad Pittsburghem Penguins.

59:45
    Už se nic nestane.

59:00
    Zápas se v poklidu dohrává.

58:00
    Poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
    57:56 Anton STRALMAN - 6:3

57:56
    Tampa právě vstřelila branku!
    Gól do prázdné branky potvrzuje domácí výhru, trefuje se ANTON STRALMAN. Asistence: Ryan Callahan.

57:31
    Hosté to zkouší v šesti.

57:16
    Jeden z hostujících hráčů tečoval letící kotouč před brankou Bishopa, který na změnu směru letu puku dokázal zareagovat.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině. Pouliot přinutil Bishopa k zákroku.
    55:55 Ondřej PALÁT - 5:3

55:55
    ONDŘEJ PALÁT se nejlépe dokázal zorientovat před brankou a pohlednou akcí překonal hostujícího brankáře. Blesky vedou o dva góly a tento zápas pravděpodobně vyhrají. Asistence: Steven Stamkos, Vladislav Naměstnikov.

55:30
    Sidney Crosby a jeho střela zápěstím byla snadným soustem pro brankáře Bishopa

55:19
    Victor Hedman ukázkově zblokoval střelu Olliho Määty.

54:56
    Hornqvist byl v zakončení nepřesný, jeho rána postrádala přesnost.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 12. Stralman (Johnson, Killorn), 19. Johnson (Kučerov, Garrison), 27. Palát (Stamkos), 30. Johnson (Kučerov, Hedman), 56. Palát (Stamkos, Naměstnikov), 58. Stralman (Callahan) – 5. Hornqvist (Kunitz, Pouliot), 29. Crosby (Kunitz, Hornqvist), 41. Cullen (Kessel)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Stralman, Hedman, Šustr, Garrison,Coburn, Nestěrov – Stamkos, Naměstnikov, Palát – Kučerov, Johnson, Killorn – Callahan, Filppula, Brown – Condra, Boyle, Paquette
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Letang, Määttä, Daley, Dumoulin, Pouliot, Lovejoy – Hornqvist, Crosby, Kunitz – Kessel, Cullen, Hagelin – Rust, Sundqvist, Kuhnhackl – Wilson Porter, Sheary