Havlíčkův Brod – Třebíč 5:7 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 5:3 (kon.) | Havířov – Vsetín 3:6 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:7 (1:3, 2:0, 2:4)
SK Horácká Slavia Třebíč
Pátek 19.02.2016, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • Liga juniorů

David Bušek (HBR) byl ještě po závěrečné siréně vyloučený za faul loktem.

59:35
    Michal Semrád (HBR) je vyloučený na 2 minuty společně s Miroslavem Bednářem (TRE).

55:34
    Lukáš Hort (TRE) se provinil hákováním a usedl ke dvěma minutám do hokejového vězení.

38:33
    Jiří Drobný ukázal, že má ve své holi zabudovaný dynamit! Jeho tvrdá rána pořádně protáhla gólmana Svobodu, jenž zasáhl vyrážečkou. Jiří Wasserbauer (TRE) za krosček usedl po přerušení hry za katr.

35:00
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Lobo – 2 min., sekání).

32:08
    Havlíčkův Brod čeká oslabení 3 na 5, dlouhé minutu a 2 sekundy, pokud hosté velkou výhodu nevyužijí. David Bušek (HBR) se dopustil podražení.

31:10
    Nepříjemnost pro havlíčkobrodské barvy, Jiří Drobný (HBR) se provinil proti hokejovým pravidlům sekáním.

29:31
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Bancíř – 2 min. + 2 min.).
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Všetečka – 2 min. + 2 min.).

23:51
    Luboš Burian (TRE) se provinil hákováním a je z toho první přesilovka pro domácí.

21:12
    Vyloučen je na 2 minuty Ondřej Hlídek (HBR) za podražení.

19:57
    Rozhodčí jsou nesmlouvaví, na lavici hanby usedl další brodský hráč a je z toho oslabení domácích 3 na 5. Jan Lobo (HBR) obdržel trest na 2 minuty za hákování.

19:03
    bruslaři jsou potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě, dvouminutový trest odpyká David Hubert (HBR).

14:56
    Prvním vyloučeným hráčem se stal David Hubert (HBR) za hákování.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 13. Jelínek, 25. Drobný (Bušek, Jelínek), 30. M. Přibyl (Polák), 53. Lacina (Hubert), 58. Hlídek (Lobo, Jelínek) – 9. Bednář (Burian), 12. Bednář (Burian, Wasserbauer), 14. Bednář (Burian), 48. Tichý (Hort, Všetečka), 52. Urban (Wasserbauer, Bednář), 54. Urban, 59. Všetečka (Kajnar)

BK Havlíčkův Brod: Adam (Hanák) – Bušek, Lacina, Lobo, Bancíř, Mendl "C", Semrád – Cejpek, Drobný, Hlídek, Hubert, Jelínek, Abbrent, Polák, M. Přibyl, Kittler
    SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Šoustal) – Pokorný, Šimka, Wasserbauer, Hort "A", Kučera – Všetečka "C", Urban, Tichý, Jakub Tůma, Jirák, Burian, Matov, Kajnar, Jaroslav Tůma, Bednář

Rozhodčí: Jan Slavík – Jan Jeletz, Gabriela Šťastná