Brno – Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Dukla Praha | 1:0 (kon.) | | | Ostrava – Zlín | 3:0 (kon.) |
Příbram – Slovácko | 0:1 (kon.) | | | Liberec – Jablonec | 3:2 (kon.) |
Arsenal – Hull City | 0:0 (kon.) | | | Reading – West Brom | 3:1 (kon.) | | | Watford – Leeds | 1:0 (kon.) |
Bournemouth – Everton | 0:2 (kon.) |
Las Palmas – Barcelona | 1:2 (kon.) | | | Espanyol – La Coruňa | 1:0 (kon.) | | | Real Betis – Gijón | 1:1 (kon.) |
Celta Vigo – Eibar | 3:2 (kon.) |
Bayern – Darmstadt | 3:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Kolín nad Rýnem | 1:0 (kon.) | | | Hertha – Wolfsburg | 1:1 (kon.) |
Hoffenheim – Mohuč | 3:2 (kon.) | | | Ingolstadt – W. Brémy | 2:0 (kon.) |
Hellas Verona – Chievo | 3:1 (kon.) | | | Inter – Sampdoria | 3:1 (kon.) |
PSG – Remeš | 4:1 (kon.) | | | Angers – Montpellier | 2:3 (kon.) | | | Monaco – Troyes | 3:1 (kon.) |
Lorient – Guingamp | 4:3 (kon.) | | | Toulouse – GFC Ajaccio | 1:1 (kon.) |
Karviná – Ostrava | 1:0 (kon.) | | | Slovácko – Zlín | 0:1 (kon.) | | | Jablonec – Plzeň | 2:1 (kon.) |
Brno – Bohemians 1905 | 3:2 (kon.) | | | Teplice – Pardubice | 1:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Opava | 0:0 (kon.) |
Hr. Králové – Olomouc | 2:0 (kon.) |
Alkmaar – Groningen | 4:1 (kon.) | | | Heerenveen – Nijmegen | 1:1 (kon.) | | | Eindhoven – Heracles | 2:0 (kon.) |
Twente – Cambuur | 3:0 (kon.) |
Standard – Charleroi | 3:0 (kon.) | | | Mouscron – Leuven | 3:1 (kon.) | | | Kortrijk – Sint-Truiden | 3:0 (kon.) |
Lokeren – Genk | 0:0 (kon.) |
FC Ferreira – Benfica | 1:3 (kon.) | | | Coimbra – Rio Ave | 0:2 (kon.) |
Austria – Mattersburg | 2:2 (kon.) | | | Salzburg – Rheindorf Altach | 2:0 (kon.) | | | Wolfsberger – Grödig | 2:0 (kon.) |
Admira – Ried | 0:0 (kon.) |
Korona – Gdańsk | 4:2 (kon.) | | | Termalica – Cracovia | 1:1 (kon.) | | | Podbeskidzie – Lech Poznaň | 4:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Č. Krumlov | 5:1 (kon.) | | | Opava – Tychy | 2:0 (kon.) | | | Sokolov – Ústí n. L. | 0:2 (kon.) |
Hr. Králové – Táborsko | 1:0 (kon.) | | | Vlašim – Štěchovice | 2:0 (kon.) | | | Michalovce – FC Košice | 4:0 (kon.) |
Nitra – Senica | 1:1 (kon.) | | | Skalica – Karviná | 0:2 (kon.) | | | Ružomberok – Třinec | 3:0 (kon.) |
Slovan Bratislava – Senec | 6:0 (kon.) | | | Trenčín – Znojmo | 5:1 (kon.) |
konec
FC Slovan Liberec
3:2
(2:0)
FK Jablonec
88
|
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Marek Bakoš, přichází Michael Rabušic.
|
|
78
|
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Egon Vůch, přichází Daniel Bartl.
|
|
74
|
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Herolind Shala, přichází Zdeněk Folprecht.
|
|
65
|
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Tomáš Wágner, přichází Martin Doležal.
|
|
56
|
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází David Breda, přichází Matěj Hanousek.
|
|
46
|
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Lukáš Masopust, přichází Michal Trávník.
|
Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.
Branky:
24. Bakoš, 38. Bakoš, 86. Bakoš (Jefremov) – 64. Tecl (pen.), 68. M. Kysela (Trávník)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 1:1.
Rozhodčí: Příhoda – Ratajová, Fišer
Diváci: 4641
Karty: 17. Bakoš (LIB) – 42. M. Kysela (JAB), 52. Hübschman (JAB), 61. Greguš (JAB)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 1:1.
FC Slovan Liberec:
Koubek – Coufal, Hovorka, Pokorný (C), Sýkora – Karafiát – Vůch (78. Bartl), Shala (74. Folprecht), Breite, Jefremov – Bakoš (88. Rabušic).
Náhradníci: Hladký – Rabušic, Folprecht, Luckassen, Machuča, Bartl, Bartošák.
Trenér:
FK Jablonec: Bárta – M. Kysela, Beneš, Pernica, Karavajev – Hübschman (C) – Masopust (46. Trávník), Greguš, Breda (56. Matěj Hanousek) – Tecl, Wágner (65. Doležal).
Náhradníci: Valeš – Matěj Hanousek, Rossi, Doležal, Trávník, Pospíšil, Kubista.
Trenér:
Náhradníci: Hladký – Rabušic, Folprecht, Luckassen, Machuča, Bartl, Bartošák.
Trenér:
FK Jablonec: Bárta – M. Kysela, Beneš, Pernica, Karavajev – Hübschman (C) – Masopust (46. Trávník), Greguš, Breda (56. Matěj Hanousek) – Tecl, Wágner (65. Doležal).
Náhradníci: Valeš – Matěj Hanousek, Rossi, Doležal, Trávník, Pospíšil, Kubista.
Trenér:
Rozhodčí: Příhoda – Ratajová, Fišer
Diváci: 4641
Jakub Martínek
@MartinekJakub