Pittsburgh – Carolina 4:2 (kon.) | Columbus – Detroit 1:3 (kon.) | New Jersey – Minnesota 7:4 (kon.)
Toronto – Florida 1:4 (kon.) | Nashville – NY Islanders 4:2 (kon.) | Dallas – Tampa 4:3 (kon.)
Arizona – San Jose 3:1 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 4:3 (po pr.)
Los Angeles Kings
4:3 (1:1, 0:1, 2:1 - 1:0)
New York Rangers
Pátek 18.03.2016, 03:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL
    Dustin Brown skóroval v posledních třech zápasech Kings.

1. Anze Kopitar (LAK) 1+1
    2. Dustin Brown (LAK) 1+1
    3. J. T. Miller (NYR) 1+1 (06:22:00)

Domácí získávají dva body se zápasu, byť z kraje třetí třetiny prohrávali o dvě branky. V prodloužení o výhře Kings rozhodl Anze Kopitar.

61:34 Anze KOPITAR - 4:3

61:34
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto. ANZE KOPITAR vyhrál buly, přihrál Jeffu Carterovi, který pusunul na modré Muzzinovi. Ten vystřelil a jeho ránu před brankou tečoval právě Kopitar. Asistence: Jake Muzzin, Jeff Carter.

61:15
    Tyler Toffoli se dostal ke střele, jeho pokus ale zblokoval obětavým zákrokem J.T. Miller.

60:20
    Ryan McDonagh sestřelil Jeffa Cartera.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

58:47
    Dan Girardi střelou zápěstím branku domácích ohrozil, Quick musel zasahovat.

58:24
    Hostující Chris Kreider se dostal ke střel zápěstím, s níž si brankář Quick poradit dokázal.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:24
    Sledujeme závěr třetí třetiny, stav je nerozhodný, k vidění je mnoho osobních soubojů.

57:00
    Poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 12. Brown (Carter, Schenn), 45. Clifford (Carter, Brown), 56. Kopitar (Lucic, Doughty), 62. Kopitar (Muzzin, Carter) – 12. Miller, 34. Bolye (Stalberg), 43. Hayes (Klein, Miller)

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, Scuderi, Martinez, Muzzin, Schenn, McNabb – Vesreeg, Kopitar, Kopitar, Lucic – Brown, Carter, Clifford – Toffoli, Shore, King – Lewis, Lecavalier, Pearson
    New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi, McDonagh, Boyle, Staal M., Klein, Yandle – Zuccarello, Brassard, Nash – Fast, Stepan, Kreider – Hayes, Staal E., Miller – Glass, Moore, Stalberg

Rozhodčí: Pochmara, Morton – Gawryletz, Driscoll

Diváci: 18 230