Pittsburgh – Carolina 4:2 (kon.) | Columbus – Detroit 1:3 (kon.) | New Jersey – Minnesota 7:4 (kon.)
Toronto – Florida 1:4 (kon.) | Nashville – NY Islanders 4:2 (kon.) | Dallas – Tampa 4:3 (kon.)
Arizona – San Jose 3:1 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 4:3 (po pr.)
Nashville Predators
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
New York Islanders
Pátek 18.03.2016, 01:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

S konstatováním, že Bridgestone Arenu dnes navštívilo 17113 diváků, se s Vámi loučím a přeji nerušený zbytek noci! (03:42:58)
    Útočník Predátorů Colin Wilson dnes zaznamenal svůj 200. bod v NHL.

1. Ryan Johansen (NSH) 1+1
    2. James Neal (NSH) 1+1
    3. Ryan Ellis (NSH) 1+1

Ve třetí třetině jsme ještě viděli drama, ale Predators už slibně rozjetý zápas dotáhli do vítězného konce. Hned ve 42. minutě snížil na rozdíl jediného gólu Brock Nelson. Přidat další gól už však Islanders nedokázali, vždyť výtečná domácí defenziva jim za dvacet minut povolila jen dvě střely mezi tyče, a 57 sekund před koncem tak rozhodl střelou do prázdné branky Austin Watson.

Střely na branku ve 3. třetině – 9:2, celkem – 32:22.

59:10
    Greiss je zpět v brankovišti, o vítězi zápasu je pravděpodobně rozhodnuto.
    59:03 Austin WATSON - 4:2

59:03
    Nashville právě vstřelil branku!
    Už v momentě, kdy to hosté zkoušeli bez gólmana, se kotouče zmocnil AUSTIN WATSON a poslal ho do opuštěné branky Ostrovanů – 4:2. Asistence: Mike Fisher a Colin WIlson.

58:49
    Od modré střílel Weber. Greiss puk zachytil a hned rozehrál.

58:45
    Icing hostí! Greiss se už chystal zamířit na střídačku, ale zatím musí zůstat v brance.

58:20
    Domácí s pukem na holích a teď se budou snažit ušetřit co nejvíce času.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:51
    Střela Hamonica končí v lapačce Pekky Rinneho.

57:27
    Tavares vyhnal de Haana až do středního pásma. Bek Ostrovanů musí rozehrát další akci.

56:23
    Tak pozor! Přesilovka nebude! Rozhodčí se během reklamní pauzy poradili a vzali trest pro Arvidssona zpět.

56:23
    Velká šance pro Islanders! Viktor Arvidsson je potrestán za podražení Nielsena a hosté budou hrát po reklamní pauze přesilovku.

56:00
    Čtyři minuty do konce třetí třetiny. Domácí vedou o jediný gól.

55:45
    Zakázané uvolnění Nashvillu.

54:55
    Austin Watson si řádně podal hostujícího Nelsona. Ten od něho doslova odlétl.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 10. Neal (Järnkrok), 29. Ellis (Johansen, Ekholm), 30. Johansen (Neal, Bitetto), 60. Watson (Fisher, Wilson) – 27. Pulock (Tavares), 42. Nelson (Hickey)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber (C), Josi, Ellis, Ekholm, Jackman, Bitetto – Neal (A), Johansen, Järnkrok – Smith, Ribeiro, Forsberg – Arvidsson, Fisher (A), Salomäki – Watson, Sissons, Wilson. Trenér: Peter Laviolette
    New York Islanders: Greiss (Berube) – Boychuk, Leddy, Hamonic, de Haan, Hickey, Pulock – Okposo (A), Tavares (C), Bailey – Lee, Nielsen (A), Kuljomin – Bernier, Nelson, Prince – Clutterbuck, Strome, Martin. Trenér: Jack Capuano

Rozhodčí: Luxmore, Pollock – Lazarowich, Nowak

Diváci: 17113