Atalanta BC – Bologna 2:0 (kon.) | Hellas Verona – Carpi FC 1:2 (kon.) | Sampdoria – Chievo 0:1 (kon.)
Frosinone – Fiorentina 0:0 (kon.) | Turín – Juventus 1:4 (kon.) | Sassuolo – Udinese 1:1 (kon.)
Neapol – Janov 3:1 (kon.) | AC Milán – Lazio 1:1 (kon.)
Hellas Verona
1:2 (0:1)
Carpi FC 1909
Neděle 20.03.2016, 15:00 • Stadio Marc´Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 30. kolo

Je konec! Hellas Verona FC nezvládla důležité domácí utkná s Carpi FC 1909 a prohrála 1:2!

Před dnešním zápasem mnozí očekávali nudný fotbal, realita je však zcela jinde! Již v páté minutě se mohli hosté dostat do vedení, jenže Bianco trefil břevno. Hned o pět minut později mohl udeřit Toni, avšak jeho hlavičku skvěle vyrazil Belec! Na další velkou šanci jsme čekali až do závěru poločasu, jenže Mbakogu namířil svou hlavičku nad branku. Ve 42. minutě předvedl krásnou individuální akci Antonio Di Gaudio, který poslal hosty do vedení!

Do druhého poločasu vstoupila Verona velmi aktivně a v 63. minutě se domácím podařilo vyrovnat zásluhou Artura Ionity! O čtyři minuty později se však parádním způsobem trefil Kevin Lasagna, který rozhodl o vítězství svého celku!

Carpi tak získalo nesmírně důležité body a momentálně se posunulo na nesestupovou sedmnáctou pozici!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (17:05:06)
    Velká radost hráčů Carpi po vítězné brance Kevina Lasagny

90+6

90+5
    Verona vybojovala v samotném závěru rohový kop a do pokutového území přispěchal i brankář Gollini. Carpi však dokázala centr Vivianiho odvrátit na další rohový kop!

90+4
    Verona si však ještě jednu velkou příležitosti na vyrovnání vytvořila! Na levém křídle se uvolnil Viviani, který před brankou našel Toniho, jehož hlavička mířila těsně vedle!

90+3
    Hlavní rozhodčí teď udělil žlutou kartu také hostujícímu Crimimu, který zcela zbytečně zdržoval ve středu hřiště!

90+3
    Letizia následně rozehrál standardní situaci společně s Biancem a vybojoval rohový kop. Ten následně hosté rozehráli také na krátko a ušetřili nějaký čas!

90+2
    Domácím už tečou nervy, což teď názorně předvedl Pisano, který na pravém křídle zcela zbytečně dohrál Letiziu!

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem pět minut nad rámec základní hrací doby, tudíž domácí mají ještě šas na vyrovnání!
    90. Červená karta po 2. žluté

90
    Rebić sice v dnešním utkání odehrál pouze jeden poločas, avšak závěr zápasu už se obejde bez chorvatského útočníka, neboť Rebić ostře dohrál Crimiho a dostává druhou žlutou kartu!

89
    Helander si narazil míč s Faresem, nicméně druhý jmenovaný byl hned napadán a o míč přišel! Carpi může zamířit do protiútoku!

88
    Domácí Pisano se pokoušel projít přes pravou stranu, nicméně v tomto prostoru narazil na Gagliola, který svého soupeře nepustil vpřed a ještě k tomu vybojoval autové vhazování!

87
    Na trávníku zůstal ležet Juanito, který inkasoval zřejmě nějaký úder v souboji s Biancem. Domácí hráč se však zanedlouho zvedl a může pokračovat ve hře.

86
    Naopak Carpi zvládá zatím závěr utkání velmi dobře a svého soupeře prakticky k ničemu nepouští. Letizia navíc dokázal udržet míč na levé straně a ještě k tomu byl faulován.
    Mladí fanoušci Hellasu zatím nemohou být s výsledkem spokojeni

85
    Veroně se nedá upřít snaha o vyrovnání, nicméně svěřencům trenéra Delneriho se nedaří v koncovce. Z levé strany odcentroval Fares, který našel Rebiće, avšak jeho slabá hlavička nenadělala Belecovi žádné problémy!