Atalanta BC – Bologna 2:0 (kon.) | Hellas Verona – Carpi FC 1:2 (kon.) | Sampdoria – Chievo 0:1 (kon.)
Frosinone – Fiorentina 0:0 (kon.) | Turín – Juventus 1:4 (kon.) | Sassuolo – Udinese 1:1 (kon.)
Neapol – Janov 3:1 (kon.) | AC Milán – Lazio 1:1 (kon.)
AC Milán
1:1 (1:1)
S. S. Lazio
Neděle 20.03.2016, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 30. kolo

To je z mé strany vše, hezkou zbytek neděle. (22:40:42)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 12:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 9:23.

Je dobojováno. Sledovali jsme duel, který nakonec skončil nerozhodně 1:1. Do vedení šlo Lazio, když se trefil Parolo, ale ještě v prvním poločase vyrovnal Bacca. Ve druhém poločase byl domácí celek jasně lepší, měl řadu šancí, ale branka už nepadla.