Nitra – Šaľa 3:0 (kon.) | Sereď – Trnava B 1:0 (kon.) | Žilina B – Pohronie 1:1 (kon.)
Senec – Slovan Bratislava U21 0:1 (kon.) | Borčice – Dunajská Lužná 0:1 (kon.) | R. Sobota – Lok. Košice 1:2 (kon.)
Prešov – Spiš. N. Ves 2:1 (kon.) | MFK Zvolen – Poprad 1:2 (kon.) | Bardejov – Haniska 1:1 (kon.)
FC Košice – Teplička n. Váhom 3:0 (kon.)
MŠK Žilina B
1:1 (1:1)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
sk Sobota 26.03.2016, 15:00MONACObet liga

Je za nami posledný zápas základnej časti DOXXbet ligy. Zápas medzi MŠK Žilina B – FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa. Skončil nerozhodne a to 1:1. Za domácich gól vsietil v 5. minúte Bojan Letić. Za hostí si presný zásah pripísal v 22. minúte Viktor Bališ. (16:46:39)

90+1

90
    V druhom polčase sa nadstavuje +1 minúta.

88
    Majštinik teraz výborne naštartoval Ernesta Mabouku. Ten to bez váhania skúsil zakrútiť pred Holeca, no žiaden z mužov v žlto-zelenom sa ku koncovke nedostal.

87
    Center z kopačky Miroslava Káčera likviduje vo svojich rukaviciach Dominik Holec.

86
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Chigozie, prichádza Majštinik.

85
    Centrom to skúsil teraz Ondrěj Švejdík. Jeho pokus preletel vápnom hostí bez povšimnutia. Pokračovať sa bude odkopom od bránky Holeca.

84
    Žilina ešte v poslednej 10 minútovke chce skórovať, no hostia hrajú vysoko a každú jednu prihrávku napádajú už v jej zárodku.

82
    Strelou sa prezentoval aj hosťujúci Matuškovič, ktorý mal k dispozícii až dvojicu spoluhráčov. Projektil letel privysoko, na to aby skončil v sieti.

81
    Tempo hry v závere zápasu pomaly ale isto upadá. Pri lopte je stále Žilina, no dostať sa cez poliacu čiaru je čím ďalej tým obtiažnejšie.

80
    Ivan Santiago Diaz teraz výborne odtlačil od lopty rozbehnutého Patrika Prikryla, ktorý si to už už chystal na strelu.

79
    Výborne teraz vypálil Tomáš Hučko. Projektil z približne 20 metrov vytlačil špičkou prstov Holec na rohový kop.

78
    Rohový kop Letića sa prepadol až na Emmanuela Chigozieho. Ten z bieleho bodu zakončil len do chrbta pred sebou stojacého zadáka Pohronia.

77
    Matúš Matuškovič teraz v behu mohol razantne zakončiť, no nevyšiel mu krok a tak loptu poslal ďaleko od bránky MŠK.

76
    Žilinčania to teraz trochu prekombinovali pred 16-tkou Pohronia. Nedočkali sme sa ani len strely a tak už dopredu smerujú hostia.

75
    Tak teraz treba pochváliť domáceho gólmana – Aleša Mandousa, ktorý pohotovým zákrokom zlikvidoval pokus smerujúci do ľavého horného rohu bránky z kopačky Michala Páleníka.

75
    Po rohovom kope Pohronia výborne zakročil Michal Škvarka, ktorý loptu odkopol mimo hraciu plochu.
    Hľadáme nových redaktorov!

Portál Onlajny.eu rozširuje rady svojich komentátorov. Ak si z Košíc, zaujíma ťa futbal alebo florbal a chcel by si sa stať športovým novinárom, neváhaj a pridaj sa k nám. Viac informácií TU.

74
    Medzičasom sa k centru dostalo aj Pohronie, ktorému sa podarilo vybojovať aspoň rohový kop.