Prostějov – Přerov 2:2 (kon.) | Žďár n/S – Přerov 4:3 (kon.) | Prostějov – Benátky n/J 4:5 (kon.)
Uh. Hradiště – Poruba 2:5 (kon.) | Sharks Brno – Spišská N. Ves 0:1 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
2:2 (0:0, 2:2)
HC ZUBR Přerov
Neděle 10.04.2016, 09:15 • ZS Prostějov • International Tournament U16

Zápas končí nerozhodně 2:2 a bitva o Hanou výběrů do 16 let tak nepoznala vítěze. Prostějov byl ovšem výhře velmi blízko, jenže v posledních dvou minutách druhé půle o svůj náskok dvou branek přišel.
    Turnaj se koná pod patronací náměstka primátorky Statutárního města Prostějova, pana Mgr. Jiřího Pospíšila. (10:15:48)

40:00
    Druhý poločas skončil.

39:59
    Zubři ještě protestovali u sudích, ale marně.

39:59
    Přerovští už se radovali z rozhodující branky, ale tu rozhodčí kvůli hře vysokou holí neuznává!

39:52
    Indrákovu střelu pokryl Micka.

39:22
    Prostějov promrhal náskok dvou branek a zřejmě zápas rozhodnou až nájezdy.

38:49
    Přerov právě vstřelil branku!
    Hra bez brankáře Přerovu vyšla. Ze skrumáže před brankou náhle vypálil KAREL PLÁŠEK a srovnává stav.
    Asistence: Daniel Indrák.

38:45
    Přerov v šesti!

38:35
    Icing Prostějova.

38:29
    Vyrovnat mohl Plášek, ale z dobré pozice na levém kruhu minul vzdálenější tyč.

37:50
    Ještě to bude drama, Přerov snižuje na rozdíl jediné branky. Kleniar v situaci 2 na 1 přihrál DANIELU INDRÁKOVI a ten zakončil do odkryté branky.
    Asistence: Patrik Kleniar.

37:34
    Mlčákovu přihrávku po mantinelu zastavil Šručík.

37:25
    Přerovský icing.

36:59
    Krupa mohl zakončovat nad zadní tyči, do puku byl však odstaven.

35:57
    Srkerčák úspěšně odpálil touš do bezpečí před dotírajícími Zubry.

35:03
    Barveníček chtěl zakončovat z pravého kruhu bekhendem, leč Jestřábi tento záměr vystihli a zablokovali jej.

34:43
    Prostějov nyní Přerov přitlačil a Zubři se osvobodili jen za cenu icingu.

33:14
    Popelka s Antoníčkem a Bérešem jeli 3 na 1. Popelka přihrál nalevo Viliamu Bérešovi, proti jeho přízemní střele se však výtečně přesunul Postava. Přerovský gólman si poradil i s následnou Bérešovou dorážkou, kterou úspěšně zalehl.

32:48
    Jestřábi tedy využili svou první přesilovku v utkání.

Petr Komárek

Branky a nahrávky: 23. Popelka (Vlček), 32. Vlček (Pěnčík) – 38. Indrák (Kleniar), 39. Plášek (Indrák)

LHK Jestřábi Prostějov: Micka (Pospíšil) – Vlček, Galeta, Šručík, Srkerčák, Přecechtěl, Pěnčík, Antoníček, Popelka, Béreš, Přikryl, Drábek, Kytka, Vysloužil, Ševčík.
    HC ZUBR Přerov: Postava (Rachůnek) – Mlčák, Tureček, Kopeček, Svozil, Zeman, Raška, Zábranský, Vohrabal, Dobša, Indrák, Plášek "C", Barveníček, Šimanský, Mohapl, Hanák, Tarnoczy, Kleniar, Krupa, Petr, Fencl, Greč, Kožený.

Rozhodčí: Nazad, Řehulka