Bayern – Hannover 3:1 (kon.) | Dortmund – Kolín nad Rýnem 2:2 (kon.) | Leverkusen – Ingolstadt 3:2 (kon.)
Wolfsburg – Stuttgart 3:1 (kon.) | Augsburg – Hamburg 1:3 (kon.) | W. Brémy – Frankfurt 1:0 (kon.)
Hoffenheim – Schalke 1:4 (kon.) | Mohuč – Hertha 0:0 (kon.) | Darmstadt – Mönchengladbach 0:2 (kon.)
Borussia Dortmund
2:2 (1:2)
1. FC Kolín nad Rýnem
Sobota 14.05.2016, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Německá Bundesliga • 34. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (17:22:18)

Fauly: 6:6.

Rozhodčí nenastavil ani minutu nad plán a tak zápas a tím i celý ročník Bundesligy končí nerozhodným výsledkem. Dortmund se dostal do vedení po brance Gonzala Castra. Poté však přišly dva brejky hostů, které obrátily skóre na stranu Kolína. Ve druhém poločase srovnal skóre Marco Reus, který z volného přímého kopu poslal míč nechytatelně k tyči a stanovil tak tím i končený výsledek zápasu.

90+1

90
    Nyní se napřáhl ke střela kapitán Dortmundu Hummels, ale ani jeho pokus ze třiceti metrů neskončil za zády hostujícího brankáře.

89
    Ramos si chtěl narazit s Reusem na hranici vápna, ale akci domácích přerušil Mavraj, který vystihl přihrávku a bez problémů odvrací míč z nebezpečné pozice před brankou.

88
    Střídání v týmu 1. FC Köln: ze hřiště odchází Pawel Olkowski, přichází Juja Osako.

87
    Reus se dostal po přihrávce Aubameyanga ke střele z hranice vápna, ale nyní se mu střela vůbec nepovedla a míč končí vysoko na tribuně za brankou.

86
    Aubameyang se dostal znovu k centru z pravého kraji hřiště. Míč si však našel jen hlavu Mavraje, který nyní drží svůj tým před zakončením soupeřů.

85
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Julian Weigl, přichází Eric Durm.

84
    Schmelzer poslal nebezpečný centr do vápna před Kesslera. Míč si však pohlídal Mavraj, který byl o míče nejdříve a pohodlně hlavičkuje.

82
    Střídání v týmu 1. FC Köln: ze hřiště odchází Leonardo Bittencourt, přichází Simon Zoller.

81
    Posledních deset minut mají k dispozici oba týmy, aby vstřelenou brankou rozhodly dnešní zápas a odnesly si všechny tři body.

80
    Bittencourt zůstal ležet na trávníku. Po přerušení hry se jen těžce zvedá z trávníku. Útočník hostů už opustil hrací plochu a může se pokračovat ve hře.

79
    Olkowski se chtěl prodral až do vápna. Tomu zamezil Hummels, který se dostal před útočícího hráče a poté byl faulován.

78
    Na druhé straně mohl znovu poslat do vedení hosty Modeste. U míče však byl dříve Bürki a znovu drží své spoluhráče.
    76. Marco REUS - 2:2

76
    Dortmund právě vstřelil branku!
    Míč si postavil k volnému přímému kopu MARCO REUS. Jeho povedená rána z dvaceti metrů se dostala až do sítě a je tak patnáct minut před koncem vyrovnáno!

75
    Velká šance na vstřelení branky pro Dortmund! Na hranici vápna byl faulován Aubameyang!

Vít Schück

Branky: 13. G. Castro (Schmelzer), 76. Reus – 28. Modeste (Risse), 44. Jojić (Bittencourt)

Karty:   45. Papastathopoulos (DOR)

Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:1. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 6:6.
    Borussia Dortmund: Bürki – S. Bender (46. Ginter), Papastathopoulos, Hummels (C) – G. Castro, Kagawa (61. Leitner), Weigl (85. Durm), Reus, Schmelzer – Aubameyang, Ramos.
    Náhradníci: Weidenfeller – Leitner, Ginter, Durm, Stankovič, Şahin, Piszczek.

1. FC Kolín nad Rýnem: Kessler – Olkowski (88. Osako), Maroh, Mavraj, Heintz, Mladenović – Risse, Lehmann (C), Jojić (68. Gerhardt), Bittencourt (82. Zoller) – Modeste.
    Náhradníci: Horn – Zoller, Osako, Gerhardt, Švento, Hartel, Hosiner.

Rozhodčí: Weiner – Grudzinski, Henschel