Juventus – Sampdoria 5:0 (kon.) | Neapol – Frosinone 4:0 (kon.) | Sassuolo – Inter 3:1 (kon.)
AC Milán – AS Řím 1:3 (kon.)
US Sassuolo Calcio
3:1 (3:1)
Inter Milán
Sobota 14.05.2016, 20:45 • Stadio Città del Tricolore • Italská Serie A • 38. kolo

Já se s vámi loučím a přeji krásný zbytek dne. (22:51:44)

Utkání končí výsledkem 3:1 pro domácí celek, který sezonu zakončí na skvělém šestém místě! Kvalifikace o Evropskou ligu sice ambicióznímu celku utekla, ale i tak se dá tento ročník hodnotit jako veleúspěšný! Druhý poločas moc krásného fotbalu nenabídl a utkání se spíše dohrávalo.

90+2

90
    Inter kombinuje na polovině hřiště, kde bude chtít druhý, velice neatraktivní poločas dohrát. Nastavovat se budou dvě minuty.

88
    Domácí fanoušci si užívají závěr dnešního utkání i sezony. Jejich miláčci kombinují na útočné polovině a nikam se neženou.

86
    K exekuci přímého kopu se postavil Stevan Jovetić, který z velice dobré pozice branku nakonec jen přestřelil.

85
    Cannavaro tahal na hranici vápna za záchranou brzdu. Zastavil pronikajícího Edéra a udělal nejspíše hodně dobře.

84
    Nyní se Interu konečně povedlo poslat do vápna nějaký centr, ale ani tato akce neohrozila domácí branku.

82
    Obrázek posledních minut pokračuje. Inter se snaží směrem dopředu vymyslet akci, ale ta k vidění není.

81
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Rodrigo Palacio, přichází Fabio Della Giovanna.

80
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Davide Biondini.

78
    Stále kombinuje Inter, který se neustále snaží něco vymyslet. Jejich kombinační hra ovšem vázne. Nesledujeme aktivní fotbal.

77
    Centr mířící do vápna hostujícího celku na poslední chvíli odhlavičkoval jeden z hostů. Sassuolo bude ale i nadále u míče.

75
    Poslední čtvrthodinka právě začala. Fotbalisté Interu kombinují na útočné polovině, ale směrem do útoku se moc neženou.

74
    Utkání se spíše jen dohrává. Nevidíme žádné velké šance či akce, které by ke změně skóre vedly.

74
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Simone Missiroli.

72
    Hosté střídají brankáře. Carriza vystřídá mladý a talentovaný Radu, kterému chce trenér dát nejspíše prostor a šanci zachytat si.

70
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Geoffrey Kondogbia, přichází Juto Nagatomo.

68
    Po levé straně prošel do vápna jeden z domácích, který byl ve skvělé střelecké pozici. Do dráhy střely se mu ale položil obětavý obránce.

David Panuška

Branky: 6. Politano (Defrel), 26. Pellegrini (Duncan), 39. Politano (Gazzola) – 32. Palacio (Brozović)

Karty:   31. Magnanelli (SAS), 67. Duncan (SAS), 85. Cannavaro (SAS) – 22. Telles (INM), 55. Brozović (INM), 67. Jesus (INM)   60. Murillo (INM)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 2:7. Fauly: 8:12.
    US Sassuolo Calcio: Consigli – Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Peluso – Pellegrini (74. Missiroli), Magnanelli, Duncan – Politano (80. Biondini), Defrel (51. Falcinelli), N. Sansone.
    Náhradníci: Pegolo, Pomini – Vrsaljko, Missiroli, Antei, Trotta, Falcinelli, Biondini, Longhi.

Inter Milán: Carrizo (72. Radu) – D'Ambrosio, Murillo, Jesus, Telles – Brozović, Melo, Kondogbia (70. Nagatomo) – Jovetić, Éder, Palacio (81. Della Giovanna).
    Náhradníci: Radu – Manaj, Gnoukouri, Biabiany, Correia, Gyamfi, Miangue, Santon, Nagatomo, Della Giovanna, Bonetto, Baldini.