Třinec – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Vyšehrad – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Sokolov – Olomouc B 1:0 (kon.)
Vlašim – Varnsdorf 0:1 (kon.) | Opava – Pardubice 1:0 (kon.)
Slezský FC Opava
1:0 (0:0)
FK Pardubice
Sobota 14.05.2016, 18:00 • Městský fotbalový stadion Opava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 27. kolo

Jak jsem o přestávce prognózoval, tak se nakonec až v nastavení stalo. Prohra je pro Pardubice asi příliš krutá, přece jenom hra byla vyrovnaná a šancí bylo na obou stranách přibližně stejně. Nakonec vyhrál šťastnější celek, když se v samém závěru mezi střelce zapsal Jakub Přichystal. Rozhodčí potom odpískal konec. Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek sobotního večera. (19:53:22)

90+3

90+3
    Opava právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné. V nastavení poslal Hrabina centr do vápna na JAKUBA PŘICHYSTALA, který zblízka skóroval.

90
    Za faul na Jursu viděl žlutou Kudrna.

89
    Dnešní utkání sleduje 1476 diváků.

85
    Pardubice dostřídaly. Za Petráně jde na plac Klátil.

83
    Pardubická obrana vyrobila velkou hrubici, do vápna vnikl i s balonem Nemanja Kuzmanovič. Svou ránu se snažil vměstnat pod břevno, ale vyprášil jen rukavice brankáře Knoblocha. O chvíli později se v zajímavé příležitosti objevil Přichystal, ani on se však mezi střelce nezapsal.

82
    Do konce zápasu chybí zhruba deset minut, ale ruku na srdce, kdovíjakou fotbalovou podívanou v Městských sadech nesledujeme. Za posledních několik minut jsme neviděli ani pořádnou šanci.

80
    Hostující Valenta zajel do Jursy a vyfasoval naprosto zaslouženou žlutou kartu.

75
    Radim Grussmann se individuálně pěkně prosadil až do vápna, následně však dobře nesešteloval svá mířidla a svou střelu poslal vysoko nad.

74
    Opava má odstřídáno. Mozola na hřišti nahrazuje Horka.

73
    Poté, co Mozol na šestnáctce dvakrát za sebou nepropálil pardubické bloky, vystřelil Zdeněk Pospěch. Balon však Knobloch ukryl ve svém náručí.

70
    Přichystal pro Opavu trestuhodně u lajny ztratil balon, Pardubice přešly do rychlého brejku a Květon mohl být hodně rád, že Fusek si balon ukopl, jinak by na něj postupoval zcela sám.

68
    Jursa střílel zpoza vápna a Knobloch parádně zakročil.

64
    Další střídání na straně Pardubic. Za Kováře jde na hřiště Valenta.

62
    Opavský kouč Baránek podruhé střídá. Mrázka na placu nahrazuje Přichystal.

60
    Niang se snaží, ale zatím mu to moc nejde. V šedesáté minutě se pokoušel v opavském vápně nůžkami zakončit. Balon ovšem vůbec netrefil.

58
    Střídající Niang se na hřišti teprve rozkoukává. Před chvílí postupoval sám na Květona, ale balon si v rozhodující fázi celé akce ukopl. Opavský brankář míč pak v pohodě ukryl v bezpečí svých rukavic.

56
    Po rohu Mozola hlavičkoval ve vápně Kuzmanovič o zem těsně nad břevno Knoblochovy svatyně.