Arsenal – Aston Villa 4:0 (kon.) | Southampton – Crystal Palace 4:1 (kon.) | Chelsea – Leicester 1:1 (kon.)
West Brom – Liverpool 1:1 (kon.) | Swansea – Manchester City 1:1 (kon.) | Everton – Norwich 3:0 (kon.)
Watford – Sunderland 2:2 (kon.) | Newcastle – Tottenham 5:1 (kon.) | Stoke – West Ham 2:1 (kon.)
West Bromwich Albion
1:1 (1:1)
Liverpool FC
Neděle 15.05.2016, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League • 38. kolo

To už je z mé strany vše! Děkuji, že jste naše on-line přenosy z anglické nejvyšší soutěže sledovali a doufám, že se tu společně sejdeme i na startu nového ročníku! (18:11:02)

West Bromwich a Liverpool se rozloučili s touto sezónou Premier League remízou 1:1. Oba góly, o které se postarali José Salomón Rondón a Jordon Ibe, padly už v první půli. Po přestávce byli blíže k vítězství domácí. Nebezpečný byl hlavně Rondón, jehož hlavičku dokonce zastavila tyč, ale na výsledku se už nic nezměnilo. Hráči Baggies pro letošek definitivně končí, naopak Liverpool ještě čeká finále Evropské ligy, které se hraje ve středu v Basileji.

90+2

90+2
    Ještě standardní situace WBA. Zřejmě poslední nákop ale obrana Liverpoolu odvrací.

90+1
    Rozhodčí Madley nastaví dvě minuty. Poslední dvě minuty na The Hawthorns v této sezóně.

90
    Také domácí zahrávali rohový kop. Ani z Gardnerova centru ale nezapršelo.

88
    Další roh Reds. Brannaganův centr byl odvrácen obranou WBA.

87
    Žlutou kartu dostává Jonny Evans (West Bromwich Albion).

86
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází James McClean, přichází Sam Field.

86
    Hosté zahrávali rohový kop. Henderson se rozhodl pro variantu nakrátko a domácí nemuseli řešit žádné nebezpečí před svou bránou.

85
    Do konce řádné hrací doby zbývá už jen posledních pět minut. Vypadá to na remízu,

83
    Rondón byl v ofsajdu. Akce WBA tak nabrala rychlý konec.

81
    Po rohovém kopu McCleana si domácí vytvořili hodně nebezpečný závar. Rondón na zadní tyči nastřeloval míč do malého vápna, kde ho nedokázal procpat přes bránícího hráče do sítě Roberts!

80
    Hosté naposledy střídají. Premiéru v dresu Liverpoolu si odbude Sergio Canós, který se do klubu vrátil z úspěšného hostování v Brentfordu. Trávník opouští Sheyi Ojo.

80
    Stewart to zkoušel kolmicí na Dannyho Ingse. Ten ale narazil do bránícího Dawsona, což sudí Madley posoudil jako útočný faul útočníka Liverpoolu.

78
    Ten zahrával McClean. Bogdán si jeho centr stáhl ze vzduchu.

77
    Benteke se vydal vypomoci obraně při standardní situaci a hlavou odehrál míč na roh.

76
    Rondón nedokázal ve vzduchu přetlačit Škrtela. Ten získal míč a nahrál ho brankáři Bogdánovi.