Benátky n/J – Vltavín 1:2 (kon.) | Zápy – Převýšov 2:1 (kon.) | Čáslav – Žižkov 0:1 (kon.)
Union 2013 – Jirny 0:0 (zruš.) | Štěchovice – Písek 1:0 (kon.)
TJ Štěchovice
1:0 (1:0)
FC Písek
Neděle 22.05.2016, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388 • Česká fotbalová liga • 30. kolo

Vítám Vás u online přenosu ze zápasu mezi Štěchovicemi a Pískem. Dnes nás čeká velmi zajímavý souboj, domácí celek totiž po sérii nevydařených výsledků mírně zabředl do souboje o udržení a aktuálně má na sestupovou pozici náskok pouhých pět bodů. Výrazně vykročit za záchranou tak musí dnes s Pískem, který je ze sedmého místa tabulky mírným favoritem dnešního zápasu, který startuje v 17:00.

FK TJ Štěchovice:

Soukup – Švejda (K), Busta, Maršálek, Košata – Pavlík – Verner, Jakobovský, Kraus, Hřebeček – Batka.

Trenér: Zbyněk Busta.
    Náhradníci: Cienciala, Turea, Říha, Drina, Novák, Borkovec, Hajdarevič.

FC Písek:

Rondzik – Řehák, Holub, Rendla (K), Voráček – Milec, Šlehofer, Zeman, Ježdík, Held – Němec.

Trenér: Ondřej Prášil.
    Náhradníci: Přibyl – Grobár, Zušťák, Kalášek, Hájek, Keclík, Kočí.

Rozhodčí: Matoušek – Hocek, Hádek. DS: Moník..

1

3
    Oba celky se nyní přetahují o balon na půli hřiště, sledujeme několik taktických faulů.

4
    Hřebeček vysílal dobrý centr do vápna, tam včas zakročila obrana soupeře.

5
    Sledovali jsme i rohový kop domácího týmu, jenže Vernerovu exekuci jeden z hráčů soupeře osamoceně vyrazil do bezpečného prostoru.

7
    Další centr vysílal Verner po faulu na útočné polovině, jeho centr však doletěl pouze do zámezí.

10
    Hřebeček velmi dobře hledal lépe postavené spoluhráče, ale balon mířící do vápna velmi těsně nezamířil na kopačky domácích hráčů.

11
    Milec byl zřejmě překvapen, že mu nebyl odpískán útočný faul, a zamířil slabou střelou přímo na kopačky domácího gólmana Soukupa.

12
    Batka bojoval na malém vápně, ale jeho snaha nevedla k ohrožení Rondzika, který si lehce došel pro balon.

13
    Špatnou rozehrávku Rondzika zachytil Batka, jenže včas ho zachytil Holub a čistě ubránil.

17
    Štěchovice se postupným útokem dostaly až ke dvěma rohovým kopům, nicméně Rondzika vůbec neohrozily. Po útočném faulu se hosté opět ujímají balonu.

21
    Ježdík chytře vybojoval rohový kop. Hosté poté rozehráli nakrátko, jenže Ježdíkův centr do vápna byl v moci domácího Busty.

22
    Další krásná přihrávka do vápna Písku, ale opět byl Rondzik včas na svém místě a odzbrojil útočícího hráče.

23
    Vernerův centr do vápna na vzdálenější tyč hlavičkoval Maršálek na bránu, Rondzik na dva pokusy ukryl balon do rukavic.

26
    Standardka hostí vystrašila Soukupa v domácí bráně, který vyrazil balon do zámezí. Následný rohový kop pak usměrnil Němec na kopačky Holuba, který přestřelil!

27
    Štěchovice právě vstřelily branku!

Hřebeček rychle rozehrál balon přímo na hlavu Vernera, který tečoval balon na LUKÁŠE BATKU a ten po zemi prostřelil Rondzika – 1:0!
    27. Lukáš BATKA - 1:0

31
    Standardka Milce z ideální vzdálenosti mířila mezi tři tyče, domácí Soukup dobře vyboxoval do bezpečných pozic.

35
    Žlutou kartu dostává Milec (FC Písek).

40
    Po dlouhé době výraznější akce z domácí strany, Vernerův pokus však stejně jako předešlé centy končí v moci osamoceného Rondzika. Na opačné straně pak byli hráči soupeře nachytáni v ofsajdovém postavení.

43
    Písek poklidně kombinuje především na vlastní polovině, snaha hráčů nevede k vážnějšímu ohrožení zatím odpočívajícího Soukupa.

45
    Nebezpečné ohrožení brány Písku těsně před koncem poločasu, hráči hostí museli na poslední chvíli odkopávat.

45

Je za námi první poločas dnešního zápasu a ve vedení je domácí celek zásluhou trefy Batky z 27. minuty. Výsledek zápasu je stále otevřený a tak se můžeme těšit na druhý poločas, který odstartuje v cca 18:02.

Dnešní utkání sleduje 205 diváků.

46

47
    Po Švejdovo standardce se k odraženému balonu dostal Jakobovský, ale jeho střela mířila vysoko nad bránu.

47
    Žlutou kartu dostává Šlehofer (FC Písek).

50
    Těsná souhra domácího Švejda a Soukupa, vystrašila je totiž náhodná přihrávka Zemana.

52
    Na Hřebečkův centr v podobě přímého ohrožení si Rondzik sáhl a vyrazil balon do zámezí. Následný roh Košaty pak usměrnil Busta do rukavic připraveného Rondzika.

54
    Nebezpečný centr Milce ze standardky k tyči brány Soukupa, domácí gólman opět bezpečně vyráží.

60
    Špatnou rozehrávkou domácí nabídli balon Němcovi a ten řádně prověřil postřeh Soukupa.

60
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Held, přichází Grobár.

64
    Košata hledal lépe postaveného Batku, ale ten se ke střele vlivem dobrého zákroku obránce nedostal.

65
    Důležitý zákrok Soukupa, proti osamocenému Voráčkovi zasáhl nohou!

71
    Nečekaně se k balonu dostal Hřebeček, jeho slabší pokus nemířil na bránu.

73
    Ježdík naskakoval na centr Voráčka, ale chybělo mu několik centimetrů k lepšímu zakončení.

75
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Ježdík, přichází Kočí.

76
    Gólové zakončení Jakobovského, jeho střelu vyráží Rondzik po vzoru Soukupa nohou do zámezí.

79
    Standardka hostí v podání Šlehofera, jeho rozehrávka zamířila do zdi.

80
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Milec, přichází Zušťák.

84
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Verner, přichází Říha.

87
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Holub, přichází Keclík.

87
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Švejda, přichází Novák.

88
    Písek se snaží najít cestu k domácí bráně, doplácí však na spoustu vlastních chyb.

90
    Nastavovat se bude 1 minuta.

90+1

Celkem poklidný zápas v příjemné jarní atmosféře končí výhrou domácích Štěchovic, které si připisují velmi důležité tři body do tabulky. Pro dnešek je to ze Štěchovic vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního dne. (18:51:41)