Vltavín – Táborsko akademie 3:0 (kon.) | Chrudim – Jirny 2:0 (kon.) | Tachov – Převýšov 3:1 (kon.)
Králův Dvůr – Most 2:0 (kon.)
FK Králův Dvůr
2:0 (1:0)
FK Baník Most 1909
Sobota 04.06.2016, 17:00 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga • 32. kolo

Právě skončilo utkání České fotbalové ligy mezi Královým Dvorem a Baníkem Most s konečným stavem 2:0 pro domácí. Králův Dvůr byl produktivnějším celkem a tři body si tedy v tomto ohledu odnáší zaslouženě. Most však nesehrál vůbec marnou partii a nevypadal jako jasný sestupující a jeden z nejhorších celků soutěže na hřištích soupeře. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (18:55:52)

90+2

90+2
    Domácí se ještě v závěru pokusili o jeden útok, ale centr postrádal dostatečnou přesnost.

90+1
    Rozhodčí se rozhodl utkání nastavit o 2 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Marek Vybíral nastupuje na závěrečné minuty a nahrazuje střelce druhé branky Martina Krause.

89
    Standardní situace Mostu sice byla dobře kopnutá, jenže útočící hráč fauloval.

88
    Hosté si však vůbec nerozuměli, takže přihrávka doletěla jen do míst, kde jí sebral brankář Krček.

87
    Míč mají na svých kopačkách opět Baníkovci, kteří by rádi vsítili alespoň čestný úspěch.

85
    S následnou dalekonosnou ránou si opět bez potíží poradil gólman Králova Dvora.

84
    Hosté se přeci jen ještě dostali do zajímavého útoku a musel zasahovat Krček, který vyrazil na roh.

83
    Domácí forvard byl nachytán v dalším ofsajdovém postavení, takže rozhodčí přerušuje hru.

82
    Mostečtí již zřejmě nemají dostatek sil, aby s vývojem utkání něco udělali.

81
    Ze hry odstupuje Petr Ježdík a na hřiště vbíhá Petr Eliáš.

80
    Minuty ubíhají a zatím to nevypadá, že by se některý z týmů chystal na vstřelení branky.

78
    Dominik Dolejší také pro dnešek dohrál a nahrazuje ho Jakub Rubeš.

77
    Ze hry odchází Marek Hejda a zahraje si Zdeněk Weickert.

75
    S dalším vysokým míčem si musela poradit hostující obrana, ale svou roli zvládla chvalitebně.