Excelsior – Groningen 2:0 (kon.) | Ajax – Kerkrade 2:2 (kon.) | Arnhem – Den Haag 1:2 (kon.)
Zwolle – Sparta Rotterdam 0:3 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
1:2 (1:1)
HFC ADO Den Haag
Sobota 13.08.2016, 19:45 • Gelredome • Nizozemská Eredivisie • 2. kolo

Ode mě je to pro dnešní den vše. Děkuji za pozornost a někdy u nějakého přenosu zase nashledanou. (21:40:55)

Utkání je u konce. Hostům se povedlo na půdě silného Vitesse vybojovat tříbodový zisk, a to hlavně díky Gevanemu Kastaneerovi, jenž zařídil obě branky! Vitesse bylo aktivnější, ale hraje se na branky a těch dal víc Haag.

90+4

90+3
    Arnold Kruijswijk navíc na pravé straně atakoval jednoho z hráčů tvrdě, a tak vidí na konci dnešního střetnutí žlutou kartu.

90+3
    Míč je ovšem na polovině domácího celku, kde se Den Haagu hraje pohodlně. Nejspíše tam střetnutí také dohraje.

90+2
    Ve druhé nastavené minutě mají domácí nejspíše jednu z posledních šancí na vyrovnání. Faulován byl jeden z hráčů ve středu travnaté plochy.
    90. Obrovská šance van der Heijdena na ukončení domácích nadějí

90
    Mohlo být hotovo! Nově příchozí van der Heijden se hnal sám na brankáře, kterého nějakých třicet metrů od branky obehrál. Následně atakovaný zakončoval, ale míč poslal jen vedle pravé tyčky!

89
    Do zajímavého obléhání se dostali hosté, kterým se ale nepovedlo po centru z levé strany hlavičkovat úspěšně. Následuje útok domácích.

89
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Mike Havenaar, přichází Dennis van der Heijden.

88
    Vitesse kombinuje na útočné polovině v době, kdy do konce utkání i s nějakým nastavením schází pět minutek.

87
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Lewis Baker, přichází Mo Osman.

86
    Ten ale nevyšel podle představ. Nicméně Den Haag ušetřil další cenné sekundy. Vitesse už musí hnát dopředu a vymýšlet situace.

85
    Tady se ale hostům líbí. Haag útočil na levé straně a nakonec se mu povedlo vybojovat rohový kop.

84
    Den Haagu se sice nepovedlo ideálně zahrozit, ale to tento celek mrzet nebude. Stále je totiž ve slibném vedení, a to pár minut před koncem utkání.

83
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Gervane Kastaneer, přichází Ludcinio Marengo.

81
    Následný roh zakončoval jeden z hráčů hlavičkovým pokusem jen těsně vedle brankové konstrukce. Vitesse se žene do útoku.

80
    Mohlo být hotovo! Nově příchozí Janssen se dostal do šance, ale jeho rána byla těsně před brankářem tečována a nakonec skončila jen těsně vedle!

79
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Ruben Schaken, přichází Kevin Jansen.