Zlín – Slovácko 0:0 (3:2 po pen.) | Jihlava – Brno 1:1 (4:2 po pen.) | Olomouc – Hr. Králové 0:2 (kon.)
Příbram – Sparta 3:1 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 2:4 (kon.) | Pardubice – Teplice 2:1 (kon.)
Plzeň – Hlučín 2:0 (kon.) | Opava – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)
po penal. (4:2)
FC Vysočina Jihlava
1:1 (1:0)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 13.08.2016, 11:00Celostátní liga staršího dorostu • 1. kolo

Ve druhém poločase sice dominoval hostující celek, ale nepodařilo se mu vstřelit vedoucí branku, a tak po penaltovém rozstřelu prohrává. (13:02:24)

90. LORENC - 2:1

90
    V penaltovém rozstřelu zvítězil tým FC Vysočina Jihlava.
    Autorem vítězné branky je LORENC.

Střílení penalt začíná.

90
    Druhý poločas skončil.

75
    Oba celky se snaží hlavně o udržení, a tak se hraje spíše ve středu hřiště.

74
    Hosté byli doslova centimetr od vstřelení vedoucí branky, remízový stav udržel hráč jihlavského celku Milan Vrzal, který odkopl míč z brankové čáry.

60
    Oba celky se snaží dostat vedení na svou stranu, a proto se hraje útočný fotbal na obě strany.

59
    Krásný průnik na pravém křídle předvedl jihlavský Pavel Svoboda, jenž se dostal do zakončení, ale vybojoval pouze roh.

57
    Nyní jihlavský brankář napravil svoji předchozí chybu, když chytil jistý gól Martina Kropáčka.
    50. ZIKL - 1:1

50
    Brno právě vstřelilo branku!
    Hosté srovnávají vývoj zápasu, postaral se o to MARTIN ZIKL, jenž potrestal chybu brankáře. Hosté tak potvrdili dobrý vstup do druhého poločasu.

46

Jihlavský celek zaslouženě odchází do kabin jako vedoucí celek. Hosté zatím zaostávají za svým dnešním soupeřem. Pokud budou chtít pomýšlet na bodový úspěch budou muset ve druhém poločase předvést mnohem lepší výkon, než který doposud podávali.

45
    45. SMEJKAL - 1:0

45
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Vysočina jde do vedení, když se z brejku prosadil TOMÁŠ SMEJKAL. Vynikající práci odvedl Pavel Svoboda, jenž prohlavičkoval míč do volného místa na Tomáš Smejkala a ten s lehkostí zakončil.