Hull City – Leicester 2:1 (kon.) | Burnley – Swansea 0:1 (kon.) | Crystal Palace – West Brom 0:1 (kon.)
Everton – Tottenham 1:1 (kon.) | Middlesbrough – Stoke 1:1 (kon.) | Southampton – Watford 1:1 (kon.)
Manchester City – Sunderland 2:1 (kon.)
Middlesbrough FC
1:1 (1:0)
Stoke City
Sobota 13.08.2016, 16:00 • Riverside Stadium • Anglická Premier League • 1. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, u dalších online přenosů se budu těšit, na shledanou. (18:02:52)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 10:11. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 1:2.

Utkání je u konce. Jeho většinu jsme sledovali poměrně pohledný fotbal, nutno ale dodat, že mnoho šancí, kromě těch, které skončily gólem, k vidění nebylo. Domácí poslal v 11. minutě do vedení Álvaro Negredo, za Stoke vyrovnal v 67. minutě Xherdan Shaqiri. Týmy si tedy v prvním kole Premier League body rozdělí.

90+5

90+5
    Shaqiriho centr nenašel adresáta, už se nic nestane.

90+4
    Arnautović byl faulován v dobré pozici, nakonec je to ale právě rakouský reprezentant, jenž dostává žlutou kartu za svou nepřiměřenou reakci. Každopádně je z toho velice dobrá šance pro Stoke City.

90+3
    S rozehrávkou však Whelan naložil mizerně, bude se kopat od Valdésovy brány.

90+3
    Jedna z posledních šancí pro hráče Stoke, kteří budou zahrávat standardní situaci na útočné polovině.

90+1
    Žlutou kartu za faul na Imbulu dostává domácí Forshaw.

90+1
    Nastavují se 4 minuty.

90
    Tentokrát to byl Adomah, který odcentroval na hlavu Downinga, jehož hlavičku chytil jistým zákrokem Given!

89
    Domácí trochu zazmatkovali v rozehrávce, Nsue však nelehkou pozici zvládl a založil protiakci.
    Vítězná oslava Xherdana Shaqiriho.

88
    Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Gastón Ramírez, přichází David Nugent.

87
    Downingův centr propadl až na zadní tyč, kam si naběhl Adomah, ten však nedokázal v dobré pozici zakončit.

85
    Arnautović si naběhl do dobré pozice na levé křídlo, nakonec mu ovšem byl odmáván ofsajd.

84
    Trochu mimo hru došlo k souboji mezi Wollscheidem a Ramírezem. První jmenovaný dostává žlutou kartu.

82
    Stoke je v posledních minutách lepším týmem, domácí se na útočnou polovinu příliš nedostávají.