Třinec – Eisbären 6:2 (kon.) | Jihlava – Pardubice 4:0 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 7:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 16.08.2016, 13:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Přípravné zápasy staršího dorostu

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava porazila v přípravném zápase pardubické Dynamo jasně 4:0, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (15:42:31)

Také v závěrečné části se Dukla dokázala jednou prosadit, když přišla 48. minuta a Doninik Adam pečetil stav na konečných 4:0. Domácí navíc mohou být rádi, že udrželi pro Janu Juřičkovi v brance čisté konto.

59:57
    Neujala se ani střela Bucka z mezikruží a vypadá to, že Juřička vychytá čisté konto.

59:36
    Na své modré vzal touš Tomáš Vala a také on se bez větších problémů dostal v oslabení k Vlkovi,kde našetřil cenné vteřiny.

59:07
    Najman s Markem zabojovali a dokázali svůj tým na modré osvobodit. Puk je až u Vlka.

58:38
    Jan Svatoš projel podél levé strany a v okamžiku, kdy se tlačil před branku, jej podrazil Josef Vrátný. Dostává tak dvě minuty.

Na vyloučení: 8-4.

58:16
    Zakázané uvolnění hostí.

58:00
    Juřička zastavil střelu od modré, hned po buly jsou ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28
    Hosté z protiútoku tří proti třem neuspěli. Přihrávka Merta před branku byla tečována za klec Juřičky, i tak mají ale hosté puk na hokejkách a kombinují.

56:32
    Adam kombinoval mezi kruhy a ještě zkoušel vylepšit pozici Dukly nahrávkou na Jindru, ta se k němu přes bránícího Bucka nedostala.

55:24
    Jihlava hraje v plném počtu, při návratu druhého vyloučeného hráče se před brankou dostával ke dvěma dorážkám znovu Kostka, ale ani tentokrát neuspěl, Juřička za pomocí svých čtyř hráčů vytěsnil puk.

55:01
    Po přejetí modré vypálil prudce Matýs, ovšem jeho střelu zblokoval jeden z domácích hráčů do ochranné sítě.

54:33
    Jihlava hraje ve čtyřech.

54:24
    A znovu v akci Jan Juřička, na kterého si nepřišel prudkou střelou z levého kruhu útočník Černý.

53:53
    Skvělý zákrok Jana Juřičky. Kostka již prakticky zblízka střílel do odkryté branky, jenže domácí gólman se roztáhl a parádně jej vychytal.

53:27
    Dynamo vyhrálo buly a kombinuje před Juřičkou, jenže přihrávku Pochobradského křížem na Černého stačil před brankou zblokovat Vála.

53:24
    Domácí celek si bere oddechový čas.

53:24
    Hosty čeká 69 vteřin dlouhá přesilovka pět na tři po faulu Jana Úlovce na útočné modré. Domácí forvard podrazil při založení útočné akce Dynama protihráče.

Na vyloučení: 7-4.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 7. Jindra (Adam), 29. Vrátný (Jindra, Veleba), 38. Daňhel (Vala), 48. Adam (Úlovec)

HC Dukla Jihlava: Juřička (Šťastný) – Vála, Zadina, Mareš, Trávník, Veleba, Vrátný, Marek, Piskač – Úlovec, Adam, Jindra, Musil, Kadleček, Filip, Daňhel, Vala, Kardoš, Juda, Najman, Brož. Trenér: Štěpán Moravec
    HC Dynamo Pardubice: Vlk (41. – 42. Jánský) – Žouželka, Mert, Javůrek, Oliva, Leder, Sýkora, Dubovčí, Hybeš – Matýs, Pochobradský, Bucek, Libuar, Černý, Chára, Kulhánek, Kostka, Rozlílek, Svatoš. Trenér: Michal Mikeska

Rozhodčí: Sibera – Křížek, Suchý